Hünkar Gazoz

Hünkar Gazoz Bayilik Açıklaması

Hünkar Gazoz Bayilik

Hünkar Gazoz Bayilik Hakkında : İstanbul'da faaliyete geçen firmamız , %100 doğal kristal şekerden ve kaynak suyundan, 250 cc cam şişede, frambuaz aromalı gazoz imal etmektedir. İmaltimizda birinci önceliği kaliteye verdimiz için ürünümüze çok güveniyoruz. Basra İstanbul olmak üzere bayi ve çalışma arkadaşları arıyoruz. 

Hünkar Gazoz Bayilik ve Bayilik Şartları 

Yaşadığımız bu coğrafya , 1940 yıllarından sonra, neredeyse her şehirde bir gazoz markası ortaya çıkartarak ,zengin bir gazoz kültürüne beşiklik etmiştir.1970 li yıllarda kolanın tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşması ile gazoz , biraz küserek biraz da yeniden hatırlanacağı günlere hazırlanmak için , yavaş yavaş sahneden çekilmeye başlamıştır.

Hünkar Gazoz Bayilik ve Bayilik Şartları 

Gazoz , nostaljik bir içecek olmaktan çok terkibinde, gıda boyaları , kafein ve sair sağlığa zararlı unusurlar içermemesi yönüyle aslında,hem içinde bulunduğumuz zamanda , hem de gelecekte, çok daha fazla rabet görecek bir içecektir. Kola ve kolayı var eden kültüre karşı dünyanın genelinde değişen algı da gazozu geleceğin içeceği yapan bir diğer etkendir. Hünkar Gazoz, 1962 senesinden beri var olan ve uluslararası HELAL standartlarına uygun üretim yapan bir marka olarak, daha sağlıklı , daha yerel ve daha milli bir içecek olma iddiasıyla üretim yapmaktadır. 

Firma ismi: Anadolu Hunkar İçecek Gıda San Tic A S 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam, Bölge Koruması

Hünkar Gazoz Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Gida dağıtım işi için gerekli ekipman vs..

 

Hünkar Gazoz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR