1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. ÖzkanFresh-Özkan Şalgam

ÖzkanFresh-Özkan Şalgam

1964 yılından beri şalgam ve sos gurubu üretimş yapan köklü bir firma.

Gıda

Özkan Şalgam 1967 yılından beri sektörde yer almaktadır. İlk yıllarda yerel bir esnaf olan Özkan Şalgam, gün geçtikçe sağlam ve yerinde verdiği kararlarla sektörde emin adımlarla yoluna devam etmiştir.

Özkan Şalgam bu vizyonuyla, bugün MERSİN’in markalarındandır.
Yenilenmek, büyümek ve daha iyi hizmet vermek adına 1996 yılında ilk imalathanesini açan Özkan Şalgam, insan sağlığına gösterdiği özeni vurgulamak adına ISO 9001:2008 ve ISO 22000:2005 belgelerini almıştır. Özkan Şalgam; şalgamın yanı sıra limonata, nar ekşili sos, limon sosu ve sirke de üretmektedir.

Mersin Markası;
Özkan Şalgam MERSİN markası olarak Türkiye genelinde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla yeni bayilikler vererek tüm Türkiye’de dağıtım ağını kurma çalışmalarına devam etmektedir.

Özkan Şalgam gün geçtikçe daha da büyümekte ve tanınmaktadır. Yurt dışına, çeşitli ülkelere ihracat yapmaya başlayan Özkan Şalgam’ın hedefi Türkiye’de marka olmaktır. Üretimine ve satış ağına hiç durmadan devam eden Özkan Şalgam ailesi; gün geçtikçe yeni başarılara imza atacaktır. 1967 yılından beri günün gerektirdiği ölçülerde gelişerek üretimine devam etmektedir. Vizyonumuz sürdürülebilir gelişmeye önem verilerek, tüketicilerimize, satış noktalarımıza ve çalışanlarımıza değer katmaktır.

  1. Gazsız İçecek

ÖzkanFresh-Özkan Şalgam Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ÖzkanFresh-Özkan Şalgam Şartlar & Koşullar

  • ADİL, ÇEVİK, HIRSLI VE İNANÇLI VE AZİMLİ OLMALI
  • DOĞAYA ÖNEM VERMELİ

ÖzkanFresh-Özkan Şalgam Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör