Hot Döner

Hot Döner Bayilik Açıklaması

Hot Döner Bayilik

Hot Döner Bayilik ve Bayilik Şartları

Hot Döner Bayilik Hakkında : Hatay’ımızın müthiş lezzetini bütün Ülkemize takdim etme hedefiyle piayasaya giren, yerinde pişirilen doğal lavaşıyşa, sırrı bizde saklı sosumuzu geleneksel Türk döneriyle birliştirerek herkesin beğenisine sunmaktadır. Hot Döner Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur. Bizimle bu onuru paylaşmak isteyen yatırımcı arkadaşlarla, yüksek kar oranının olduğu işimizi birlikte daha iyi noktaya ulaştırmayı hedeliyoruz. Bütçenizin tamamımını bayilik bedeline ödemek yerine, restoranınıza harcamak ister; her ay kesilen bedelleri düşünmeden kazancı kendinize bırakmak isterseniz sizleri bekliyoruz.

Hot Döner olarak Bayilik kampanyasına başlamış durumdayız. Yenilenen Konseptimizle Anahtar Teslim 60.000 tl den başlayan fiyatlarla. Hatay’ımızın müthiş lezzetini bütün Ülkemize takdim etme hedefiyle piayasaya giren, yerinde pişirilen doğal lavaşıyşa, sırrı bizde saklı sosumuzu geleneksel Türk döneriyle birleştirerek herkesin beğenisine sunmaktadır. Kurulumdan marka kullandırmaya kadar her türlü desteği size sunmaktayız. Düşük bedellerle kendi yerinizi açmak isteyenleri bize bekliyoruz.

 • FİRMA İSMİ: Hot Döner
 • BAYİLİK KATEGORİSİ: Restoran
 • KURULUŞ YILI: 2014
 • BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 18

Hot Döner Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Franchise giriş bedeli 10.000 tl - Cirodan pay yok - Reklam katılım bedeli yok. Ortalama işletme sermayesi 60.000 tl.

Hot Döner Bayilik Destekleri

 1. PERSONEL DESTEĞİ
 2. EĞİTİM DESTEĞİ
 3. PAZARLAMA DESTEĞİ
 4. BÖLGE KORUMASI
 5. YER SEÇİMİ
 6. REKLAM DESTEĞİ
 7. FİNANSAL DESTEK

 

Hot Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR