Hot Döner

1996 Yılından Bugüne Gıda Sektöründe Yer Alan Hot Döner Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye’de De Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Hot Döner Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Marka bayilik bedelinin ortalama 250.000 TL olduğu bilinmekle birlikte kesin bilgiler markadan alınabilmektedir.

Hot Döner Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hot Döner Bayilik Şartları

Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Gerekli Yatırım Sermayesine Sahip Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Hot Döner Bayilik Açıklaması

Hot Döner Bayilik

Hot Döner gıda sektörü pazar payında büyük bir ağırlığa sahip olup otuza yakın ilde hizmet vermektedir. Özel formüllü sosunu kullandığı ve Türk damak tadının vazgeçilmezleri arasında yer alan döneri ile tüm dünyada hizmet vermeyi hedefleyen marka % 100 yerli sermayeye sahip bulunmaktadır. Yeni yönetim anlayışı ile kurumsal kimliğini değiştiren ve müşteri memnuniyeti odaklı yönetim anlayışını ilkelerinin temeline oturtan Hot Döner gıda sektörü bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına sağladığı avantajlar ile dikkat çekmektedir. Ürün kalitesinde ve hizmet anlayışında standardizasyonu korumak, hijyen ve sağlık standartlarından ödün vermemek üzere çalışmalarını sürdüren marka lezzetli ve kaliteli ürünlerini uygun rakamlar ile müşterilerine ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Hot Döner Bayilik Şartları

Hot Döner bayilik almak isteyen girişimciler markanın internet sitesi üzerindeki Franchise Başvuru Formu’nu doldurarak taleplerini markaya iletebilmektedirler. Başvuru markanın franchise departmanı tarafından incelenmekte ve uygun bulunması durumunda marka yetkilileri girişimci ile iletişime geçmektedir. Hot Döner bayilik almak isteyen girişimciye markanın bayilik sistemi ile ilgili bilgiler verilerek lokasyon analizi gerçekleştirilmektedir. Başvuru sahibinin önerdiği lokasyon için marka yetkilileri tarafından fizibilite çalışmaları yapılmakta, uygun bulunması durumunda sözleşme imzalanarak dekorasyon ve kurulum süreçleri başlatılmaktadır. 

Yeni açılacak işletmelerde Hot Döner markasının mimari ve kurumsal kimliğine bağlı kalınarak belli standart ekipman ve ürünler kullanılmakta ve bu çalışmalar markanın mimari ve teknik ekibinin kontrolünde gerçekleştirilmektedir. 

Hot Döner bayilik almak için gereken sermayenin yaklaşık 250.000 TL olduğu bilinmekle birlikte kesin rakamlar marka yetkililerinden temin edilebilmektedir. Markanın ortalama şube kurulumu 30 gün sürmektedir. Ortalama kar marjı % 15 – % 20 olan Hot Döner bayiliğini alan girişimciler yatırımlarını ortalama 12 – 18 ay içerisinde geri kazanabilmektedirler.

Hot Döner Bayilik Avantajları

Hot Döner bayilik alan girişimcilerine işletmenin açılışında bedava kampanyası düzenlemekte olup, uygun fiyatlar ile ürün katkısında bulunmaktadır. Ayrıca markanın çalışma ekibi ve animasyon desteği ile satışları ve işletmenin tanıtımını artırmaya yönelik çalışmalar eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca markanın kurumsal kimliği ile ilişkili olarak işletmelerde kullanılan servis materyalleri ve ambalaj gibi baskılı malzemelerin tamamı marka tarafından işletmeye ulaştırılmaktadır. Hot Döner marka standartlarının korunabilmesi ve sadık müşteri kitlesinin devamlılığının sağlanabilmesi adına işletmelerinde düzenli olarak hizmet kalitesi ve hijyen denetimleri gerçekleştirmektedir. Böylece markanın bayileri giderek artan düzenli bir müşteri kitlesine ve gelire sahip olabilmektedir. Hot Döner bayilik yatırım tutarının düşük olması, karlılık oranlarının yüksek olması, pazarlama ve tanıtım gücünün yüksek olması sayesinde bayileri için karlı bir yatırımın yolunu açabilmektedir. 

Hot Döner Bayilik Destekleri

Hot Döner bayilik alan girişimcilerine doğru lokasyonun tespit edilmesi, norm kadroların kurulması, eğitim sistemi, performans sistemi, ciro – kar raporlaması, hedef koyma – hedeflerin gerçekleştirilmesini izleme, pazarlama stratejileri gibi pek çok farklı alanda destek sağlamaktadır. Hot Döner bayiler için en doğru insan kaynağının oluşturulması konusunda bayileri ile işbirliği içerisinde çalışmakta ve bayilerine performans koçluğu yapmaktadır. 

İşletme faaliyet aşamasına getirilirken eş zamanlı olarak personel ihtiyacı belirlenmekte ve temin edilen personel eğitim sürecinden geçirilmektedir. Hot Döner marka standartlarının korunabilmesi ve sadık müşteri kitlesinin devamlılığının sağlanabilmesi adına işletmelerinde düzenli olarak hizmet kalitesi ve hijyen denetimleri gerçekleştirmektedir.

Hot Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR