Horizon Mum

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Hediyelik Eşya ve Çiçek Bayilikleri

Horizon Mum Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* İşe başlamak için 20.000 tl hemen nakten ödenecektir.

Horizon Mum Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Horizon Mum Bayilik Şartları

*mağaza, “horızon Mum” Veya “horızon Candles” İsmi Altında Açılabilir. İçindeki Bütün ürünler “horızon” Markası Altında Olmalıdır.
*açılacak Mağaza, Tercihen İşlek Bir Yerde Olmalıdır. Bu Durumda Gerekli Mağaza Boyutu 12 M² İle 20 M² Arasında Olabilir. (alanın Daha Büyük Olması Maliyet Açısından Uygun Olmayabilir) Bunun Dışında Turistik Yerlerde Daha İkincil – Az İşlek Bölgede Ama Karakteristik (örneğin Eski Ev Gibi) Yerler Uygun Olabilir.
*açılacak Mağazanın Yerleşim Düzeni İçin Bakırköy’deki Veya Fabrikadaki Satış Mağazamız Esastır.
*sürekli Ve Değişen ürün Tedariği Fabrikamız Tarafından Yapılacak Olup Uzun Süre Satmayan ürünler “geri Dönüşüm” Programı İçinde İade Alınıp Yerine Yeni ürün Sevkedilecektir.
*konsinye Satış Kattiyetle Yoktur. Satılan ürün Bedeli Hemen Tahsil Edilecektir.
*herhangi Bir Başlangıç Bedeli, Kullanım Bedeli Veya Kardan Pay İstenmeyecektir.
*buna Karşılık Mağaza’da Sürekli Olarak 20.000 Tl’den Az Olmamak Kaydı İle ürün Bulundurma Mecburiyeti Vardır. Dolayısı İle Gereken Sermaye 20.000 Tl + Mağaza Dekorasyon Masrafları Ve Mağaza Eleman, Elk. Gibi Giderler.
*satılan ürünler Ve Stok Raporu Haftalık Olarak Fabrikaya Geçilecek, Bu şekilde Satışı İyi Giden Veya Düşen ürün Tipleri Daha Kolay Gözlemlenebilecektir.
*mağaza Satış Fiyatları İnternet’ten Daha Düşük Olamaz üst Sınır Olmayıp, Her Mağaza Kendi Masraflarına Göre Daha Yüksek Fiyat Belirleyebilir.

Horizon Mum Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

1987 senesinden beri «parafin hammaddesi» üretim, distribütörlük ve ticareti ile başlayan ticari yapımız 2003 senesinden itibaren mum, mum malzemeleri, mum yapım kurs ve etkinlikleri ile devam etmektedir.

Kurumsal altyapımız sayesinde hem fabrikamızda direk satışlarda, hem de amatör ve hobi olarak mum yapmak isteyenlere; malzeme, makine tedarikinde ve eğitim konusunda yardımcı olmaktayız.

Sitelerimiz ve workshoplar ile de takviye ettiğimiz  mum malzeme tedariki işimizi  yurtiçi ve yurtdışı birçok firma ile işbirliği yaparak daha hacimli bir şekilde sürdürüyoruz.

Misyonumuz mumyapımı eğitimi sunarak, ülkemizdeki mum ve dekorasyon kültürüne katkıda bulunmaktır.

Toplamda 40 kişilik kadromuzla hizmetinizdeyiz. İster profesyonel, isterseniz amatör olarak malzeme tedariki yapabilir, sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Horizon Mum Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR