Hertz

Dünyanın En Büyük Araç Kiralama Şirketlerinden Olan Hertz Ülkemizde Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Hertz Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hertz Bayilik Şartları

Yeniliğe Açık Olmak
Ticari Açıdan Bir Engeli Bulunmamak
Teminat Gösterebilmek
Finansal Açıdan Yeterli Olmak

Hertz Bayilik Açıklaması

Hertz Bayilik

Ülkemiz araç kiralama sektöründe 2001 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan Hertz, Amerika’da kurulan ve dünya geneline yayılan bir marka olarak hizmetlerini uluslararası düzeyde sürdürüyor. Sektörün ileri gelen isimlerinden olan markamız araç kiralamanın yanı sıra müşterilerine; transfer, filo kiralama ve şoförlü araç kiralama hizmetleri de sunuyor. Hem bireysel hem de kurumsal düzeyde gerçekleştirdiğimiz kiralamalarımız ile yeni modelli araçlarımızdan, geniş araç filomuzdan ve alanında uzman personelimizin deneyimlerinden müşterilerimizin yararlanmalarını sağlıyoruz. Ayrıca ikinci el araç alım ve satım hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Hertz Bayilik Şartları

Hertz bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yatırım bedellerimizi öğrenmek için markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. Bayi adaylarımızın sorumluluk sahibi, girişimci ruha sahip ve yeniliğe açık kişiler olmalarını istiyoruz. Ticari ve şahsi sicillerinin temiz olmasına özen gösterdiğimiz bayilerimizin markamızdan bayilik alabilmek için belirlenen teminatı gösterebilmelerini şartlarımız arasında bulunduruyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimizin sektör bilgisine ve alanlarında tecrübeli olmalarına dikkat ediyoruz. Hertz bayilik alan girişimcilerimizin sorumlulukları dahilinde olan bölgenin tamamında aynı hizmet kalitesini sağlamalarını istiyoruz. Ayrıca bayilerimizin ailemizin bir üyesi olduklarının bilincinde davranmalarını, kalite standartlarımıza uymalarını ve kurum kültürümüzün gereklerini yerine getirmelerini bekliyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin şubelerinde ve araç teslim işlemlerinde görev alacak personellerini işin niteliklerine uygun kişilerden seçmelerini; sorumlu oldukları bölgelerde transfer hizmeti ve şoförlü araç kiralama hizmeti de vermelerini talep ediyoruz. Araçların bakım ve güvenliği bayilerimizin sorumluluğunda bulunuyor. Ayrıca turizm bölgelerindeki bayilerimizin ve çalışanlarının yabancı dil bilmelerini istiyoruz.

Hertz Bayilik Avantajları

Hertz bayilik alan girişimcilerimiz dünyanın ilk uluslararası rent a car firmasının adı altında çalışmanın avantajları ve prestiji sayesinde ticari hayata başarılı bir başlangıç yapabiliyorlar. Uluslararası kalite standartlarından taviz vermememiz ve ulaşılabilir fiyat politikamız sayesinde geniş bir kitleye hizmet veriyoruz. Ayrıca hem kısa süreli araç kiralama hem de uzun dönem filo kiralama hizmetlerimizi aynı anda müşterilerimize sunabilmemiz sayesinde farklı ihtiyaçları karşılayabiliyor ve müşteri kitlemizi sürekli olarak büyütebiliyoruz. Firmamızın kalitesini koruyabilmek adına bayilik alacak girişimcilerimizin seçimlerinde büyük bir titizlik gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti düzeyimizi ve hizmet standartlarımızı en üst düzeyde tutma politikamız sayesinde araç kiralama sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin de araç kiralama hizmeti almak isteyen tüketicilerin de ilk sıradaki tercihi olmaya devam ediyoruz.

Hertz Bayilik Destekleri

Hertz bayilik alan girişimcilerimizin ofis kurulum giderlerini kendilerinden tahsil ediyoruz. Marka olarak bayilik alan girişimcilerimize araç desteği veriyoruz. Ancak bayilerin de öz malları olarak araç sahibi olmalarını talep ediyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizden filo kiralama alanında da çalışmalar yapmalarını ve müşteri portföylerini genişletmelerini istiyoruz. Bu arada biz de marka merkezimizin istediği raporları ve analizleri gönderen bayilerimizin karlılıklarını artıracak çalışmalar düzenliyor, ihtiyaç duydukları alanlarda sağladığımız desteklerle kendilerinin yanında olmaya devam ediyoruz.Siz de dünyanın en iyi araç kiralama markası olan Hertz ile çalışmak, seçkin bir hizmeti müşterilerinize ulaştırmak ve karlı bir işletmeye sahip olmak istiyorsanız; marka yetkililerimiz ile iletişime geçerek bayilik yatırım maliyetlerimizi öğrenebilir ve bayilik taleplerinizi iletebilirsiniz.

Hertz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR