Hediye Denizi

Hediye Denizi Bayilik Açıklaması

Hediye Denizi Bayilik

Hediye Denizi Bayilik Hakkında : Türkiye'nin En Büyük Online Hediye Sitesi HediyeDenizi.com, yıllardır Türkiye'nin pek çok seçkin firmasına hediye konusunda çözüm oldu. Toptan satışlarda sunduğu özel hizmet ve özel fiyatlarla kurumların şık hediyelerde tercihi haline geldi. Kurumsal alanda 2011 yılında açtığı bayilik kanalları ile Türkiye'nin yegane bayilik veren sanal mağazalarından biri olan Hediye Denizi, kurumsal bayilikte 2000 üzeri ürününü indirimli paylaşıma açmış ve bireysel bayilikte seçilebilir ürün pencereleriyle bir yeniliğe imza atmıştır. 

Hediye Denizi Bayilik ve Bayilik Başvurusu HediyeDenizi.com bayiliği ile e-ticarette bir adım önde olabilir, varsa fiziki mağazanızda hiç görülmemiş ürünlerin satışını yapabilirsiniz. HediyeDenizi.com bayisi olmak e-ticaret sitelerinin içeriğini zenginleştirir, dolayısıyla ziyaretçi trafiği ve satışı direk etkiler. Fiziki mağaza sahipleri için ise HediyeDenizi.com bayisi olmak hiç görülmemiş kişiye özel hediyelerin satışı ile yeni müşteriler demektir. HediyeDenizi.com bayileri ürün bilgilerini ister manuel seçerek sitelerine giriş yapar, ister otomatik olarak XML, EXCEL, WebServis gibi yöntemlerle elde edip güncelleyebilirler. Fiziki mağaza sahipleri ise ürünleri sergilemek isterlerse kendilerine özel yaptırmaları gerekmektedir. HediyeDenizi.com bayileri HediyeDenizi.com ürün paylaşımı, XML veri transferleri, teknik destek ve diğer tüm masraflar için bayilerinden bir defaya mahsus olarak 100 usd sembolik üyelik ücreti talep etmektedir. Sonraki süreçte ise herhangi bir yenileme masrafı bulunmamaktadır.

Hediye Denizi Bayilik Başvurusu

Başlamak için kurumsal@hediyedenizi.com adresine bayilik talebinizi içeren bir yazı ile web sitesi adresinizi, firma bilgilerinizi, HediyeDenizi.com a üye olduğunuz e-mail adresinizi ve veri indirmek istediğiniz ip numaranızı bize bildirmeniz yeterlidir. 100 usd karşılığı TL ödemelerinizi ise banka hesaplarımıza yapabilirsiniz.

 

Hediye Denizi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR