Hazır Tavuk Döner

Hazır Tavuk Döner Bayilik Açıklaması

Hazır Tavuk Döner Bayilik

 Hazır Tavuk Döner Bayilik ve Bayilik Şartları Hazır Tavuk Döner Bayilik Hakkında Açıklama : 1 DÖNER ® olarak 2008 yılından bu yana yaptığımız enfes tavuk döner için gelen istekler doğrultusunda üretim e geçmiş bulunuyoruz. 

Hazır Tavuk Döner imiz kendi imalatımız olup formülü bizde olan sos kullanılmaktadır. 

Franchise vermeye başlamış bulunuyoruz, herhangi bir bedel almıyoruz. Konsept uygulamamız istenirse metrekare 2 bin tl ye konsept uygulaması yapıyoruz. 

Hazır Tavuk Döner Bayilik ve Bayilik Şartları Günlük olarak hazır tavuk dönerin yanı sıra franchise olan bayilerimize peçete, ıslak mendil vs. gibi materyalleri logolu olarak yolluyoruz. Kısa süreliğine franchise bedeli alınmayacaktır. Tüm türkiye çapında bayilikler verilecektir. Avcılarda bir bayimiz mevcut olup, 3 aylık bir süre zarfında 40 kg tavuk dönerden şuan 65 kg tavuk döner satışına kadar çıkmış ve çıkmaya da devam etmektedir. But , Göğüs ve but göğüs karışık olarak üretim yapabilmekteyiz. diğer hazır dönerler ile mukayese edilemeyecek kadar özeldir. 

Firma ismi: Ggörkem Gıda ve İnşaat ltd şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 6 

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam, Bölge Koruması

Hazır Tavuk Döner Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik için kısa bir süreliğine franchise bedeli almıyoruz. Günlük olarak hazır tavuk dönerinizi tedarik ediyoruz. İsterseniz bant şeklinde 1 DÖNER logomuzu görünür yerlerinize çekiyoruz. Konsept uygulamamızı isterseniz metrekaresi 2000 tl den masa sandalye boya bıçak tabela ve aklınıza gelebilecek tüm teçhizatları sağlıyoruz. Konsept uygulanan noktalara baskılı peçete ıslak mendil vs. haftalık olarak gönderilmektedir. Yatırım maliyetiniz konsept uygulamalarda metrekare 2000 tl olup, var olan çalışan salonlarınız için ise herhangi bir bedel talep edilmeyip, sadece aldığınız hazır tavuğun ücretini ödersiniz.

 

Hazır Tavuk Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR