Hausekids

HAUSEkids Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 160000 - TL Ortalama Şube Kurulum Süresi : 25 Reklam Katılım Ücreti : %2 Gelirden Pay : %10

HAUSEkids Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

HAUSEkids Bayilik Şartları

Mağaza Bulunduğu İl Veya İlçenin Ticarete Yönelik Potansiyeli Yüksek Caddelerinden Birinde Veya bir Alışveriş Merkezinde Olmalıdır. Mağaza ölçüleri De Bulunduğu Noktaya Uygun Olmalıdır.
Tüm Hausekids® Mağazalarında İç Dekorasyon Aynı Olmak Zorundadır. Firmamız Dekorasyon Konusunda bayiilerine Ayrıntılı Bilgi İle Yardımcı Olmaktadır. Ayrıca Vitrin Tasarımı Ve Mağaza yerleştirimine Kadar Tüm Destekler Firmamızca Sunulmaktadır.
Bayilere özel ürün Değişim Ve İade Hakkı Ayrıca Sezon Sonu İndirimi Gibi Ekstra Avantajlar Sunulmaktadır.
Tüm Bayiler M² İle Orantılı Olarak Aynı ürün Yelpazesine Ve Konseptine Sahip Olmak Zorundadır. merkeze Bildirim Yapılıp özel Anlaşma Sağlanmadan Hausekids® İn Seçtiği ürünler Dışındaki Markalardan Alım Yapılamaz. merkez Tarafından Onaylı Dış Alımlarda Anlaşmalı Firmalardan Alınan özel İndirim İmkanları Bayilere Yansıtılacaktır.
Bayi Firmamızın Kullandığı Bilgisayar Programını Satın Aldığı Takdirde, Bütün Bilgi Aktarımları Ve Yüklemeleri merkez Tarafından Yapılmaktadır.
Yukarıdaki Bayilik Koşulları Yerine Getirildiği Takdirde Firmamız çıkaracağı Görsel İlanlarda Anlaşma yapılan Bayinin Adına Yer Verir.

HAUSEkids Bayilik Açıklaması

HAUSEkids; GÜVEN MAĞAZALARI adı altında Elazığ gazi caddesinde  1993 yılında 0-14 yaş çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

Market tarzı tekstil mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine yansıtarak hesaplı ve kaliteli alışverişin adresi olan HAUSEkids; www.hausekids.com ile birlikte siz müşterilerimizin de teveccühüyle kısa zamanda 2 parekende-2 toptan satış yapan  mağazaya ulaştı.

Üreticilerden aldığı ürünleri satan HAUSEkids, ürün seçebilme avantajı ile her sezon 40 markaya ait yaklaşık 10.000 modeli siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

HAUSEkids reyonlarında sünnet kıyafetlerinden hastane çıkışlarına;Bayramlık kıyafetlerden okul sezonuna kadar bebe  ve çocuk ile 14 yaşına kadar ihtiyacı olacak olan tüm tekstil,  gruplarını kapsayan geniş ürün yelpazesini her geçen gün daha da genişletiyoruz.

Mağazalarımızın bulunmadığı şehirlerden aldıkları hediyelerle ürünlerimizi deneme fırsatı bulan vatandaşlarımızın yoğun talepleri ile açtığımız www.hausekids.com üzerinden de mağazalarımızla aynı fiyat ve imkanlarla tüm Türkiye'den tek tıkla güvenli bir şekilde zahmete girmeden alışveriş yapabilirsiniz.

HAUSEkids "0-14 Yaşta En iyisi En markası" ilkesinin gereğini öz sermayesi ile büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir.

MİSYON (VARLIK AMACIMIZ) :Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla ,mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak. 

VİZYON (HEDEFLERİMİZ) : Yurt içi ve yurt dışın da öz ,sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek ,hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebe,çocuk  mağazacılığı sektörün de öncü firma olmaktır. 

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Tekstil
 • Kuruluş Yılı : 1993
 • Toplam Çalışan Sayısı: 28
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 4
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 2
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 4
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 10
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : İşlek yerde olması.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi- ön görüşme- yer seçimi- bayilik

HAUSEkids Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR