Hat Döner

Hat Döner Bayilik Açıklaması

Hat Döner Bayilik Hat döner; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, Hat Döner uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve Hat Döner yönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir.

Ürün Hizmet Kapsamı : Hatay Usulü Soslu Döner 

Bayilik Veren Firma : Hat Döner

Firmanın Kuruluş Yılı : 2011 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2011

 Bayilik Sayısı : 3

Bayilik Giriş Bedeli : - Gerekli Ortalama Sermaye : 30 Bin TL

Hat Döner Bayilik Şartları

 Hat Döner Bayilik ve Bayilik Şartları Verilen lisans sayesinde kişi sahip olduğu restoranda ve HAT DÖNER markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Restoranın yer seçimi HAT DÖNER tarafından yapılmaktadır. Şayet kişi kendine ait bir emlakta restoran sahibi olmak istiyor ise yerin uygunluğu HAT DÖNER tarafından değerlendirilmektedir.Uygun olan emlak HAT DÖNER tarafından kiralanır ve mimari projeleri HAT DÖNER tarafından hazırlanır.

Tüm inşaat, dekorasyon, tesisat, donanım ve mekanik işleri HAT DÖNER standartlarına uygun olarak yetkili mimar ve mühendislerimiz nezaretinde gerçekleştirilir. Seçilen işletmeci adayı HAT DÖNER tarafından verilen bir eğitim programına katılarak işletmeci olabilmeye hak kazanır. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi bir başka kişi aracılığı ile de işletmeyi yürütebilir.Önümüzdeki 5 yıl içerisinde restoran sayısını artırmayı hedefleyen HAT DÖNER, gerçek HATAY DÖNER’i yenmek istendiğinde akıllarına gelen ilk marka olma yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Mağaza Açılışında Ana Kriterler

  • İnsan sirkülasyonu
  • Komşu esnaf muhteviyatı tahmini cirosu
  • Sosyoekonomik seviye
  • Kültürel yapı
  • Görünürlük
  • Kolay erişim
  • Hijyenik yapı

Hat Döner Bayilik Destekleri

Eğitim, Yer Seçimi, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Hat Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR