Hakan Çanta

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Ayakkabı & Çanta Bayilikleri

Hakan Çanta Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Hakan Çanta Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

1955 Yılından bu güne 62 yıllık bir tecrübe

 İlk lisans sözleşmesini 1995 yılında "Walt Disney" ile imzalayan Hakan çizgi karakter dünyasını çanta ile buluşturarak sektöründe öncü konuma gelmiştir.
2017 yılı itibari ile 52  lisansı bünyesinde bulundurarak ülkenin global markalarından olan Hakan 30 ‘u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır
Satış ve pazarlama faaliyetlerinde sadece Türkiye’de değil, Çin ve Dubai ülkelerinde de aktif rol almaktadır.
Ortadoğu ve Avrupa’da sektöründe öncü ilk üç markadan biridir. Marka imajı ve güçlü iş ortaklıkları ile sektörde önemli bir pay sahibi olmuştur.  2017 yılında Avrupa ve Orta Doğu’daki bilinirliği sayesinde FIFA ile anlaşma sağlamıştır.
 
Hayal gücüne hitap eden koleksiyonlar…
Modern ve dinamik tasarımlarıyla çanta, ayakkabı ve kırtasiye sektöründe lider kabul edilen Hakan birbirinden farklı koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.
Konusunda uzman tasarım ekibi ve uzman idari kadrosuyla her sezon yüzlerce modelden oluşan koleksiyon hazırlayan Hakan yelpazesindeki çeşitliliğiyle beğeni toplamaktadır. Lisans dünyası akımını vitrinlere taşıyarak hayal gücüne hitap eden tasarımlarla fark yaratmaktadır. Bunun en büyük örneği yatarmış olduğu Gigi markasıdır.
62 yıldır iş tecrübesini genç ve dinamik yapısıyla devam ettiren Hakan perakende sektöründe yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir.

 

Hakan Çanta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR