1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Hakan Çanta

Hakan Çanta

Hakan Çanta bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Hakan Çanta bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Giyim & Aksesuar

HAKKIMIZDA

1955 Yılından bu güne 62 yıllık bir tecrübe

 İlk lisans sözleşmesini 1995 yılında "Walt Disney" ile imzalayan Hakan çizgi karakter dünyasını çanta ile buluşturarak sektöründe öncü konuma gelmiştir.
2017 yılı itibari ile 52  lisansı bünyesinde bulundurarak ülkenin global markalarından olan Hakan 30 ‘u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır
Satış ve pazarlama faaliyetlerinde sadece Türkiye’de değil, Çin ve Dubai ülkelerinde de aktif rol almaktadır.
Ortadoğu ve Avrupa’da sektöründe öncü ilk üç markadan biridir. Marka imajı ve güçlü iş ortaklıkları ile sektörde önemli bir pay sahibi olmuştur.  2017 yılında Avrupa ve Orta Doğu’daki bilinirliği sayesinde FIFA ile anlaşma sağlamıştır.
 
Hayal gücüne hitap eden koleksiyonlar…
Modern ve dinamik tasarımlarıyla çanta, ayakkabı ve kırtasiye sektöründe lider kabul edilen Hakan birbirinden farklı koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.
Konusunda uzman tasarım ekibi ve uzman idari kadrosuyla her sezon yüzlerce modelden oluşan koleksiyon hazırlayan Hakan yelpazesindeki çeşitliliğiyle beğeni toplamaktadır. Lisans dünyası akımını vitrinlere taşıyarak hayal gücüne hitap eden tasarımlarla fark yaratmaktadır. Bunun en büyük örneği yatarmış olduğu Gigi markasıdır.
62 yıldır iş tecrübesini genç ve dinamik yapısıyla devam ettiren Hakan perakende sektöründe yatırımlarını arttırarak devam ettirmektedir.

 

  1. Ayakkabı & Çanta

Hakan Çanta Bayilik Destekleri

Hakan Çanta Şartlar & Koşullar

  • humay in.de.co bayisi olabilmek için en önemli nitelik içmimarlık ve dekorasyon alanlarında çalışmış olmak ve bu işe gönül vermiş olmaktır. Bulunduğu il/ilçede perakende satışı olabilecek ve tabela görünürlüğü yüksek bölgede minimum 100 m2 dükkan/mağaza olması Yerinde ön ölçüm ve röleve alabilecek ve bilgisayar ortamına aktarabilecek en az 1 teknik elemanın ve perakende işini yürütebilecek 1 satış elemanı istihdam edebilecek olması. Seçilen bölgenin şartlarına göre analiz yapılarak grup şirketinin içindeki öncelikli markalar belirlenecektir.

Hakan Çanta Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör