Groupama Sigorta

Groupama Sigorta Bayilik Açıklaması

Groupama Sigorta Bayilik

1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde Başak Sigorta unvanı ile kuruldu. T.C. Ziraat Bankası’nın % 56.67’lik Başak Sigorta hissesi, 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı. Satın alınma sonrası Başak Groupama Sigorta ismiyle faaliyetlerine devam etti.

2008 yılında özelleştirme sonrası Grup bünyesine katılan Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamlayarak, 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigortaünvanını aldı. Groupama Sigorta, İstanbul'daki Merkez, Kadıköy, Bakırköy Bölge Müdürlükleri ile Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Samsun ve Trabzon'daki Bölge Müdürlükleri ve Kıbrıs'taki Şube Müdürlüğü ile geniş acente ağına sahiptir. Groupama Sigorta Bayilik ve Acentelik Başvurusu  Groupama Sigorta Bayilik

Groupama Sigorta Acentelik (Bayilik) Başvurusu

  1. Groupama Sigorta Acentelik (Bayilik) Başvurusu groupama acentelik (bayilik) başvuru formu.
  2. Groupama Sigorta Eksper Başvurusu groupama sigorta eksper başvuru formu.
  3. Groupama Sigorta Anlaşmalı Tamir Servisi Başvurusu groupama sigorta anlaşmalı tamir servisi başvuru formu.
  4. Groupama Sigorta Eczane Başvurusu groupama sigorta eczane başvuru formu.
  5. Groupama Hastane/Tıp Merkezi/Poliklinik/Tanı Merkezi Başvurusugroupama hastane/poliklinik başvuru formu.
  6. Groupama Sigorta Muayenehane Başvurusu groupama sigorta muayenehane başvuru formu.
  7. Groupama Sigorta Parça Tedarik Başvurusu groupama sigorta parça tedarik başvuru formu.

Groupama Sigorta Bayilik ve Acentelik Başvurusu Groupama Sigorta Bayilik Hakkında : Türkiye’nin iki güçlü markasının birleşmesiyle yeni bir marka doğdu: 

Groupama Sigorta. Başak Emeklilik ve Güven Hayat’ın deneyimi ve gücüyle faaliyetlerine devam edecek olan Groupama Emeklilik, grubun uluslararası faaliyetlerinin temel prensipleri “yakınlık” ve “sorumluluk” ilkelerine bağlı kalmaya devam edecektir.

Groupama Acente Ağı Groupama Sigorta İstanbul'da Genel Müdürlüğü ve Merkez, Kadıköy, Bakırköy Bölge Müdürlükleri, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Trabzon'daki Bölge Müdürlükleri, Kıbrıs'taki Şube Müdürlüğü; Groupama Emeklilik ise İstanbul’daki Genel Müdürlüğü, Ankara, İzmir, Bursa, Adana Bölge Müdürlükleri ve geniş acente ağıyla hizmet vermektedir. 

Groupama Sigorta ve Groupama Emeklilik, Groupama’nın uluslararası deneyimi ve Başak Sigorta ve Güvenmarkalarının deneyimleri ve değerleriyle, güçlü bir bütünleşmenin ürünüdür. 

Bayilik- Groupama Sigorta Bayilik Başvurusu

Groupama Sigorta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR