Greyder

Greyder Bayilik Açıklaması

Greyder Ayakkabı Bayilik

 Greyder Bayilik 1956 yılında kurulan KAVSAN 'ın markası Greyder Türkiye genelinde toplam 330 bayide ve 52 konsept mağazada tüketicisiyle buluşmaktadır. Ailenin hemen her bireyi için ürünler sunan Greyder ağırlıklı olarak gençleri hedef alan moda, trend ve fonksiyonel ürünlerden oluşmaktadır. Geçtiğimiz dönemde özellikle kadın grubundaki ürünleriyle hazırladığı koleksiyonlar ve bu koleksiyonda yer alan tasarımlar büyük beğeni kazanmıştır. Orijinal deri koleksiyonları, sağlamlığı ile ün kazanmış ürünleri ve tamamlayıcı diğer ürünleri ile benzersiz bir mağazacılık konseptine sahiptir. 

Neden Greyder? 

Çünkü Greyder Türkiye de ve satışa sunulduğu diğer ülkelerde ilk günden beri kalite ve sağlamlıkla özdeşleştirilmiştir. Greyder tüketici zihninde her şeyden önce bir güven algısına sahiptir. Bununla birlikte tasarıma ve modaya verdiği önemi koleksiyonlarıyla da ispatlayan Greyder bu yönüyle de popüler bir markadır. 

Greyder de Bayilik - Franchise sistemi nasıl işler? 

Her şeyden önce tam bir ortaklık ve partnerlik şeklinde işler. Franchise işletmesi sahipleri Greyder in kendisine sunduğu imkânlar, özel avantajlar ve yol gösteren bilgi paylaşımı sayesinde müşterisine en kaliteli ürünleri en iyi satış hizmetiyle sunar ve müşteri sadakati kazanır. Deneyimli yöneticiler ve bölge yönetmenlerinin danışmanlığı ve liderliği sayesinde franchise işletmeleri sahipleri tıkır tıkır işleyen bir sistemin parçası olurlar.

Greyder Ayakkabı Bayilik Destekleri

Franchise işletmecisinin mağazasını açana kadarki tüm süreçlerinde yol göstericidir. Mağaza yeri belirlenirken seçilen lokasyonun uygunluğu ya da doğruluğu konusunda bilgi verir. Mağaza için seçilen mekanın Greyder Mağazacılık Konseptine ve en iyi hizmeti sunmaya uygun şekilde dekore edilmesi için gerekli enformasyonu sağlar. Mağazanın işletilmesi hakkında tüm konularda enformasyon verir. Satış artırma, kampanyalar, özel günlere yönelik pazarlama projeleri ile franchise işletmesinin her zaman yanındadır. Eğer siz de ayakkabı sektörünün yükselen yıldızı Greyder markası ile birlikte sistemli ve kârlı bir işbirliğine geçmek isterseniz, bir Greyder mağazası açarak kendinize aydınlık bir gelecek hazırlayabilirsiniz. Ayrıntılar için bize ulaşın.

Greyder Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR