Gönül Davet

1972 Yılından Bu Yana Hizmet Veren Gönül Davet Farklı Alternatifler Sunarak Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Gönül Davet Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın yatırım maliyeti 150.000 TL’den başlamakta ve seçilen franchise modeline göre değişiklik göstermektedir.

Gönül Davet Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Gönül Davet Bayilik Şartları

Vizyon Sahibi Olmak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Sosyal İlişkileri Güçlü Olmak
Hizmet Sektörünün Gereklerine Hakim Olmak

Gönül Davet Bayilik Açıklaması

Gönül Davet Düğün Salonu Bayilik

Gönül Davet 1972 yılından bu güne organizasyon sektöründe faaliyet göstermektedir. En yaygın davet, düğün ve balo salonu firması olarak bilinen marka benimsediği kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde sektör standartlarını yükseltmektedir. Kendi geliştirdiği özel ikram ve hizmetlerin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile de fark yaratan Gönül Davet her tür organizasyon konusunda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Gönül Davet bayilik veren firmalar içinde yatırımcılarına sağladığı farklı yatırım alternatifleri ile dikkat çekmektedir. Sektörün gelişmesini destekleyen Gönül Davet, şube sayısını artırarak tüm Türkiye’ye yayılmayı planlamakta bunu yaparken de kaliteden ödün vermeyip kurumsal kimliğini daha da geliştirmeyi hedeflemektedir.

Gönül Davet Bayilik Şartları

Gönül Davet bayilik almak isteyen girişimcilerine dört farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. 

Girişimci Ortak: Bu bayilik sisteminde franchise alan girişimci yatırımını kendisi yapmaktadır. Ayrıca işletmesini kendisi yönetip pazarlama ve satış faaliyetlerini de kendisi gerçekleştirmektedir. Girişimci ortak olan kişiler ile 5 yıllık franchise anlaşması yapılmakta ve sisteme giriş bedeli olarak 15.000 EUR talep edilmektedir. Ayrıca girişimci ortaklar ciro üzerinden %2 tanıtım fonuna katılmakta ve ciro üzerinden haftalık %5 franchise kullanım bedeli ödemektedirler. Anlaşma süresinin bitiminde karşılıklı talep oluşması durumunda rayiç bedel ile 5 yıl daha süre uzatılabilmektedir.

Yatırımcı Ortak: İşletme Gönül Davet adına kurulmakta olup yatırımcı ortak en az %50 oranında yatırım yapmaktadır. Yatırımcı ortak yönetime karışmayıp yönetim ve işletmecilik faaliyetlerinin tamamı Gönül Davet tarafından gerçekleştirilmektedir. Yatırım yapılan miktar 60 ayda geri kazanılmaktadır. Yatırımcı istediği takdirde 3 ay önceden haber vermek koşulu ile sistemden ayrılabilmektedir. Sabit İş Kirası modeli ve Hasılat İş Kirası modeli olmak üzere iki alternatiften biri seçilebilmektedir. Sabit İş Kirası modelinde yatırım miktarı 36 aya bölünmektedir. 60 ay süre ile ödeme yapılmakta ve kira ödemeleri yıllık olarak enflasyon oranında artırılmaktadır. Hasılat İş Kirası modelinde 48 ay süre ile cirodan %10 hasılat kirası alınmakta ve kira ödemeleri aylık olarak gerçekleştirilmektedir. 

Yönetici Ortak: İşletme Gönül Davet adına kurularak ticari riskler üstlenilmektedir. Yönetici ortak işletmeyi mesul müdür olarak yönetmektedir. Teminat veren yönetici ortak cirodan %4 ile %7 oranında pay almaktadır.

Etkinlik Satış Ortağı: Etkinlik satış ortağı olan girişimci yatırıma ve yönetime karışmamaktadır. Teminat veren etkinlik satış ortağı satış ve pazarlama yapmakta kendi cirosundan %3 ile %5 arasında prim almaktadır. Bu girişimciler yönetici ortak ile birlikte ve ona bağlı olarak çalışmaktadırlar.

Gönül Davet işletmelerinde aranan şartlar konsepte göre değişiklik göstermektedir. Toplantı ve Davet Evi için 100 m2-250 m2, Davet Salonu için 300 m2-500 m2, Balo Salonu için 500 m2-1000 m2 arası alana sahip lokasyonlar tercih edilmektedir.

Gönül Davet bayilik almak için gereken yatırım sermayesi 150.000 TL’den başlamakla birlikte seçilen yatırım alternatifine göre değişiklik gösterdiğinden kesin bilgiler marka ile yapılan görüşmeler sonucunda elde edilebilmektedir.

Gönül Davet Bayilik Avantajları

Gönül Davet sahip olduğu müşteri portföyü ve güçlü marka bilinirliği sayesinde yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı etkinliklerde hizmet veren Gönül Davet müşterilerinden gelen yalnızca düğün değil şirket organizasyonlarından eğitim semineri organizasyonuna kadar çok geniş bir yelpazedeki talepleri karşılamakta bu da bayilik alan girişimcilerin geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermesini mümkün hale getirmektedir.

Gönül Davet Bayilik Destekleri

Gönül Davet bayilik alan girişimcilerine eğitim, el kitabı, bölge koruması, yer seçimi, proje, mal temini, ortak reklam, pazarlama, personel temin edilmesi ve finansman alanlarında destekler sağlamaktadır.

Gönül Davet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR