Gobitte

Gobitte Bayilik Açıklaması

Gobitte Bayilik

Gobitte Bayilik Hakkında : Gobitte; Seyf anonim Şirketi Hosta Döner zincirleri kurucu ailesinin dördüncü nesil yöneticisi Sabri Hosta tarafından, 2007 yılının Kasım ayında çalışmalarına başlanmış bir Türk AR-GE şirketidir. Gobitte; uluslararası endüstriyel gıda üretimi, yerinde tüketim, paket servis ve fast casual (yarı hızlı servis) alanlarında uzmanlaşarak kurulmuş bir hızlı yemek markasıdır. Değişken müşteri taleplerine göre pazar konumlandırması, sürekli güncellenebilir esnek yapısı, geleneklerini koruyan ilerici üretim ağı ve planlanabilir yatırım muhasebe sistemine sadık olarak kurulan profesyonel bir restoran işletmesidir. 

Gobitte Bayilik ve Bayilik Başvurusu Gobitte'nin AR-GE çalışmlarında uluslararası pazar araştırması 2 yıl sürmüştür.Üretim fabrikasını gelecek 10 yıla göre kuran Gobitte, sektörde uluslararası ürün gruplarını üstün kılacak birçok ürün ve program geliştirmiştir. Kolay ve kontrol edilebilir yapısı yönetim kolaylığı sağlarken, maksimum fayda ile çalışan özel yönetim sistemi daha ilk aşamada restoran sistemine entegre edilmiştir. Personel eğitiminde sektörün en ileriprogramlarına sahip Gobitte, sistem olarak sürdürebilirlik amacıyla tasarlanmıştır. Bu sayede yatırımcılarını adeta mutlu eden bu çok fonksiyonlu restoran işletmesi, karmaşık ve büyük duran yapısı içerisinde sadeliğin ve doğallığın tüm gücünü şube içinde hazırladığı ürünlerde müşterilerine yaşatıyor.

Gobitte, katkısız ve piyasa şartlarında A+ olarak konumlandırabileceğimiz et ve tavuk grubu ürünlerini, sarf malzemlerini kısaca löp et, tavuk ve köftesini piyasa rekabet şartlarında çok kuvvetli ve avantajlı bir biçimde satışa sunuyor.Bunu sağlayan yegane şey ülkemizde 45 yıldır hizmet veren ve alanında saygınlık kazanmış uzman bir grubun olmasıdır. Seyf Anonim Şirket & Sabri Hosta'nın kurduğu marka; gıda mühendislerinden tüm çalışanlarına kadar yenilikçi, sistematik ve genç bir ekiple yol almaktadır. Gobitte, kurucudan marka müdürüne, mühendislerinden kasa elemanlarına kadar herkesi entegre bir program etrafında toplamaktadır. Bu program esas alınarak devam edecektir. 

Gobitte Ürünleri

  • Menüler
  • Gobitler
  • Patates
  • İçecek
  • Tatlılar
  • Aparatifler

Gobitte Bayilik Başvurusu

Başarılı bir iş geçmişine, yönetim tecrübesine ve farklı bir çizgiye sahip, cesur projelere ilgi duyan, yeniliklere açık ve girişimci ruhlu, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakaları sağlayabilecek kapasitede, ülke değerlerine sahip çıkan ve yerli üreticileri desteklemek için en az 1 STK'ya üye olan girişimciler arıyoruz. Gobitte Bayilik Başvurusu yapmakisteyen girişimciler vermiş olduğum bu Gobitte Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Gobitte Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Gobitte Bayilik ve Gobitte Bayilik Şartlarıhakkıda daha detaylı bilgi için 0312 554 29 68 numaralı telefondan Franchise Departmanı'nı arayabilirsiniz.

Gobitte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR