Gob Güvenlik Sistemleri

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Açıklaması

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Hakkında : Güvenlik Otomasyon Bilgisayar Firmamız. Ağırlıklı olarak Ceza İnfaz Kurumları için Güvenlik Sistemleri üretmekteyiz. 

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Misyonumuz; Bilgi teknolojileri, Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri alanında arastırma ve gelistirme faaliyetlerini aralıksız sürdürmek, devamlı kendini geliştiren yenilikçi nesiller yaratmak, değişen teknolojiyi doğru analiz etmek, beklentilerini karsılayacak projeler hazırlayıp, pazara en doğru biçimde sunarak, is ortaklarının ve çalısanlarının gelisimini destekleyen, geleceği bugüne taşıyan marka olabilmektir… 

Vizyonumuz; GOB Sistem Geleceği bugüne taşıyıp, Değişimin habercisi olarak, gelenekçiliğin yerine yenilikçiliği koyan ürünler yaparak, müşterilerin ihtiyaçlarını doğrudan belirleyerek, onları bizimle beraber kara geçiren çözüm ortakları olmayı ve oluşturmayı hedefler.

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

FİRMA İSMİ: GOB Sistem 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Bilişim Güvenlik

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bilişim Güvenlik ve Elektronik hakkında bilgi ve tecrübe sahibi bayiler aramaktayız. Başvurular için web sitesi üzerindeki bayilik formunu doldurunuz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, REKLAM DESTEĞİ.

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Başvurusu

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci veya yatırımcılar vermiş olduğum bu linke Gob Güvenlik Sistmleri Bayilik Başvuru Formu tıklayarak Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik, Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Gob Güvenlik Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR