Gloria Jeans Coffees

Amerika Menşeili Bir Marka Olan Gloria Jean’s Coffee Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye’de De Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Gloria Jeans Coffees Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* En net bilgi firma yetkililerinden edinilebilir.

Gloria Jeans Coffees Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Gloria Jeans Coffees Bayilik Şartları

Mali Açıdan Yeterli Olmak
Marka Değerleri İle Uyumlu Olmak
Ticari Sicili Temiz Olmak
Yeniliklere Açık Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Gloria Jeans Coffees Bayilik Açıklaması

Gloria Jean’s Coffee Bayilik

Türkiye kahve sektörü içinde 1999 yılından bu yana yer alan Gloria Jean’s Coffee Amerikan menşeili bir firma olup dünya üzerinde elliden fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır. Dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi ülkemizdeki yaygınlığını da artırmayı hedefleyen Gloria Jean’s Coffee cafe bayilikleri veren firmalar arasında yer almakta ve sosyal sorumluluk kapsamındaki duyarlılığı ile de rakipleri arasında ön plana çıkmaktadır. Kahve başta olmak üzere menüsünde pek çok farklı lezzeti bulunduran Gloria Jean’s Coffee işindeki tutkusunu tüm kahve severler ile paylaşmayı hedeflemektedir. 

Gloria Jean’s Coffee Bayilik Şartları

Gloria Jean’s Coffee bayilik almak isteyen girişimcilerinin markanın belirlemiş olduğu koşullara uygunluğu konusunda titizlikle davranmaktadır. Markanın isim hakkı bedeli 50.000 USD’dan başlamakta olup bayilik maliyetinin 500.000 TL civarında olduğu bilinmektedir. Gloria Jean’s Coffee bayilik alan girişimcilerinden net ciroları üzerinden % 6 oranında pay almaktadır.  Marka işletmelerinin AVM’ ler başta olmak üzere insan yoğunluğunun fazla olduğu lokasyonlarda konumlandırılmasını talep etmektedir. Yakınında bir başka Gloria Jean’s Coffee bulunan lokasyonlar için gelen bayilik talepleri olumlu değerlendirilmemektedir. Açılacak işletmenin en az 200 metrekare kullanım alanına ve açık kullanım alanına sahip olması istenilmektedir. Gloria Jean’s Coffee bayilik alacak girişimcilerin markanın talep ettiği teminatı göstermesi gerekmektedir. Gloria Jean’s Coffee bayilik alacak girişimcilerin müşteri odaklı, iletişim yönü güçlü ve yöneticilik vasfı bulunan kişiler olmasını istemektedir. 

Gloria Jean’s Coffee bayilik almak isteyen girişimciler markanın web sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini iletebilmektedirler. Ön değerlendirmesi olumlu sonuçlanan adaylar markanın merkezine görüşmeye çağrılmakta, anlaşmanın sağlanması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanarak eğitim süreci başlatılmaktadır. 

Gloria Jean’s Coffee Bayilik Avantajları

Gloria Jean’s Coffee bayilik alan girişimciler pazarlama stratejilerini belirleme ve uygulama konusunda başarısı kanıtlanmış, köklü bir marka ile çalışmanın avantajlarından yararlanmaktadırlar. Markanın tüm bayilerinde aynı fiyat politikası uygulanmakta, marka merkezi tarafından düzenlenen kampanyalara tüm şubeler uymaktadır. Bunun sonucunda tüm Gloria Jean’s Coffee işletmelerinde standart ve üstün kalitede hizmet sunulmakta ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşılarak üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlanabilmektedir. Gloria Jean’s Coffee AR-GE faaliyetleri sonucunda ürün çeşitliliğini sürekli artırmakta ve farklı damak zevklerine hitap edebilmektedir. Karlılığı ve müşteri potansiyeli yüksek olan Gloria Jean’s Coffee bayilik alan girişimcilerine yatırımlarını ortalama iki yılda geri kazanma imkanını sağlamaktadır.

Gloria Jean’s Coffee Bayilik Destekleri

Gloria Jean’s Coffee bayilikalmak isteyen girişimciler marka tarafından kapsamlı bir eğitim sürecine tabi tutulmaktadır. Eğitim sürecinin tamamlanmasının ardından işletmenin açılış hazırlıkları başlatılmakta ve dekorasyon çalışmaları başlatılmaktadır. Açılış organizasyınonu marka merkezi tarafından eksiksiz şekilde yapılmakta ve tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra bayilik verilen işletme hizmet vermeye başlamaktadır. Gloria Jean’s Coffee bayilik alan işletmelerin tamamında geçerli olmak üzere ürün tedariği merkezden yapılmakta ve bayilere her alanda marka merkezi tarafından destek sağlanmaktadır. Oldukça geniş bir menüye sahip olan Gloria Jean’s Coffee bayileri yüksek karlılık oranları ile çalışmakta ve güçlü bir markanın işbirliğinin sağladığı avantajların da etkisi ile kolaylıkla karlı bir işletmenin sahibi olabilmektedirler.

Gloria Jeans Coffees Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR