Gizli Zeka

Gizli Zeka Bayilik Açıklaması

Gizli Zeka

Gizli Zeka Mental Aritmetik Eğitimi, 4-12 yaş grubundaki çocuklar için tasarlanıp geliştirilmiş bir programdır. Amacı, her çocukta var olan ancak atıl durumdaki gizli zeka potansiyelini harekete geçirmek ve kapasitesini artırmaktır. Önce rakam ve sonra sayılarla başlayan Abaküsün kullanımı öğretilir. Zihinsel canlandırma çalışması, yani mental çalışmalarla yapılan egzersizlerle yeterli amaca ulaştıktan sonra abaküs kaldırılır.

Böylece bellekte, Abaküsün fotografik görünümü yaratılarak hesap yapma işlemine geçilir. Zaten uzun süredir Abaküsle çalışma yapmış öğrenciler, sanki beyinlerinde bir Abaküs varmışçasına yine boncuk hareketlerini kullanırlar ve hareket ettirdikleri parmak işaretleriyle işlemi süper bir hız ve doğrulukla sonuca ulaştırırlar. Mucizevi çocuklar bu akıl olmaz becerileriyle karşılarındaki herkesi büyülemeye başlarlar.

 Gizli Zeka mental aritmetik programının çocuklarımıza kazandıracağı bu becerilerle yapılan zihinsel egzersiz çalışmaları süresince beynimizdeki iletişim ve öğrenmemizde aktif rol oynayan dört önemli nokta olan Görsel, İşitsel, Dokunsal ve hayal noktalarımızı sürekli bir şekilde uyarılır. Böylece her hangi bir konu üzerinde çalışmak üzere odaklanma ve dikkat toplamaları en üst düzeye ulaşmış olur.

Zeka potansiyellerini ortaya çıkaran çocuklarımız bu çalışmalar sayesinde sarsılmaz bir özgüven kazanırlar ve kendilerini daha iyi ifade edebilirler. 2007 Yılında Kurulan Gizmar Özel Eğitim LTD ŞTİ İlk Başlarda Hızlı Okuma, Hafıza Geliştirme ve NLP Tabanlı Koçluk Sistemiyle İş Hayatına başlamıştır.2009 Yılında Uzak Doğuya Giderek Mental Aritmetik Eğitimini Almıştır.Bir Yıllık ARGE Çalışması Sonucu Türk Eğitim Standartlarına Göre Müfredatını Hazırlayıp Geliştirmiştir.GİZLİ ZEKA MENTAL ARİTMETİK Eğitim Materyalleri Bünyesinde Bulundurduğu 14 Kişilik ARGE Ekibi İle Uluslararası Düzeyde Hazırlanmaktadır. Yine Aynı Ekip Tarafından İç Dizayn ve Dekarasyon Çalışmaları da Hayal Gücünüzü Zorlayacak Şekilde Tasarlanıp Yapılmaktadır.

Şirketimizin İthalat ve İhracat Bölümü Bu Materyalleri Dünya'nın Bir Çok Ülkesine İhraç Etmektedir; Ayrıca Ekibimiz Çin'den Abaküs İthalatı Gerçekleştirmektedir. Uzak Doğu'da Tai Chiang Ching İle İş Birliği yapmıştır. 

Gizli Zeka Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR