Genius Kids

Genius Kids Bayilik Açıklaması

 

 Genius Kids Mental Genius Kids Mental Aritmetik Bayilik  İlkeli, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip, takım çalışmasına önem veren adaylarla çalışmayı benimsemiş olan Matematik Dünyası Genius Kids Mental Aritmetik kendisinden, Marka Lisansı alan her BAYİ'ye her türlü teknik destek, yayın ve eğitimi garanti eder.

Bu eğitim ve destek ilede markasının başarısını garanti eder. Düşük kuruluş maliyeti genel giderlerle birlikte, hazır ekipman, malzeme ve gereçleri içeren eğitim seti, online eğitim desteği, reklam desteği, şubeler toplantısı ile bilgi ve fikir paylaşımı. Marka yönetim merkezli, bölgesel sistem yönetimi. Her şubemiz verdiğimiz yetkiyle kurumsal anlaşmalar yaparak kendi şubelerini oluşturabilmektedir. 

Genius Kids® Mental Aritmetik Eğitmenlik Sertifika Programı 

Şubelerimizin ve kurumsal anlaşma yaptığımız firmaların eğitmen ihtiyacını karşılamak üzere, her yıl Haziran ve Ağustos aylarında mental aritmetik eğitmenlik sertifika programı düzenlenmektedir. Yeterli talep olması durumunda yıl içerisinde de program açılmaktadır. Dershane, Anaokulları, Özel Kolej ve Özel Etüt Merkezleri kendi bünyelerinde mental aritmetik eğitimi vermek üzere genel merkezimiz veya bayilerimiz aracılığı ile kurumsal anlaşmalar yapıyoruz. 1) Yayın ve dökümanları Genius Kids'ten almak şartıyla, eğitmen yetiştirme talebinde bulunabilirler. Sertifikayı alan eğitmen çalıştığı kendi kurumunda eğitime başlar. 2)Kurumlar kendi bünyelerinde mental aritmetik sınıfı açtıktan sonra, Genius Kids Ekibi, yayınları, dökümanları ve eğitmenleriyle tam teşekküllü olarak gelir ve eğitim verir.

 Bayilik ile ilgili önemli Not: Matematik Dünyası® ve Genius Kids® markalarının isim hakları her temsilciliğe birlikte verilmektedir. Bunun size avantajı ise; Matematik Dünyası® markasıyla "Kişiye Özel VIP Eğitim" (Tüm branşlarda yayın desteği vardır) Genius Kids® markasıyla da "Mental Aritmetik Eğitimi" vermiş oluyorsunuz. (Zengin materyal ve yayın desteği vardır) Marka franchise 3 yıllık ücreti ₺ 5.000 + KDV veya 5 yıllık ücreti ₺ 6.000 + KDV Bayi eğitmenlik sertifika programı kişi başı ücreti: ₺ 1.000 + KDV Anlaşmalı kurumların eğitmenlik sertifika programı kişi başı ücreti: ₺ 1.250 + KDV Yukarıdaki fiyatlar 31.Mayıs.2013 tarihine kadar geçerlidir. 

Genius Kids Mental Aritmetik

Genius Kids Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR