Gelişen Yazılım

Gelişen Yazılım Bayilik Açıklaması

Gelişen Yazılım Bayilik

Gelişen Yazılım Bayilik ve Bayilik Şartları Gelişen Yazılım Bayilik Hakkında : Özellikle üretim yapan işletmelere üretim takip programı ve özel yazılım geliştirmesi yapmaktayız. İşletmenizdeki makinelerinizden veri toplanmasından, el terminali ile sevkiyata kadar, cep telefonunuzda programımızın tüm bölümlerini kullanma imkanından, müşterilerinizin kullanabileceği web arayüzüne kadar; tek programla komple otomasyon, komple çözüm sunuyoruz. 

Gelişen Yazılım Bayilik ve Bayilik Şartları 

Gelişen Yazılım; yazılım geliştirme alanında 20 yıldan fazla tecrübeye sahip kuruculardan ve alanında uzman yazılım mühendislerinden oluşmaktadır. Firmamızın faaliyet konusu, en iyi bildiğimiz iş olan yazılım geliştirmektir. Her sektöre, her türden özel yazılım geliştirme hizmeti verebilmekteyiz. Sağlam temelli, hızlı, güvenilir, kolay kullanımlı, daima gelişen yazılımlar üreterek, müşterilerimizin iş ve rekabet gücünü maksimuma çıkartmayı amaçlamaktayız.

Firma ismi: GELİŞEN YAZILIM Tic.Ltd.Şti. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Gelişen Yazılım Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Gelişen Yazılım olarak isteyen girişimci ve yatırımcıya şartsız hitap ediyoruz.

 

Gelişen Yazılım Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR