Bayilik Açıklaması

Fun Port Çocuk Oyun Parkları Bayilik

Fun Port Bayilik Hakkında : Fun Port, çocuklar için tamamen güvenli bir ortamda eğlenceli bir gün geçirebilecekleri ve enerjilerini doyasıya kullanabilecekleri oyun ortamını sağlamakla beraber, ailelerinde keyifli vakit geçirebilecekleri ve çocuklarını oyun oynarken izleyebilecekleri sosyal ortamı da temin etmektedir. 

Fun Port Çocuk Oyun Parkları Bayilik Veriyor Oyun Alanları : Fun Port bünyesinde 45m2'lik top havuzu ve tüneller, softplay olarak tabir edilen yumuşak oyuncaklar, palmiye dönence, minikler için top havuzu, kaydırak ve trombolin bulunmaktadır. 

Cafe : Cafemizde sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kek, pasta ve mini pizzalar bulunmaktadır. Ayrıca, organizasyon günlerine özel menülerde bulunabilmektedir. 

Organizasyonlar : Fun Port, doğum günü organizasyonlarınıza da ev sahibi olmaktan büyük mutluluk duyar. Her detayın düşünüldüğü, çocuğunuzun ve arkadaşlarının eğlenceli vakit geçirebileceği bir ortamda misafir ailelerini de cafe bölümünde ağırlayabileceksiniz. 20 kişilik masa ve sandalye ile 40 kişilik oturma grubumuz ile 60 kişiye kadar olan organizasyonlarınızda gönül rahatlığı ile Fun Port'u tercih edebilirsiniz.

Fun Port Çocuk Oyun Parkları Bayilik Şartları

Fun Port, çocuklar için tamamen güvenli bir ortamda eğlenceli bir gün geçirebilecekleri ve enerjilerini doyasıya kullanabilecekleri oyun ortamını sağlamakla beraber, ailelerinde keyifli vakit geçirebilecekleri ve çocuklarını oyun oynarken izleyebilecekleri sosyal ortamı da temin etmektedir. Cafe, Oyun alanı ve daha birçok aktivite imkanı sağlayan Fun Port markasının çatısı altında kazançlı bir yatırım yapmak isterseniz, bayilik şartlarımızı konuşmak üzere sizleri ofisimize bekliyoruz. 

Fun Port Çocuk Oyun Parkları Ücretleri

  • Oyun alanına sınırsız giriş ve eğlence: 10 TL
  • 1 yaş altı: Ücretsiz(Anne ve baba gözetiminde olmak şartıyla)

Fun Birthday Card

  1. Doğumgününü Fun Port'ta kutlayan doğumgünü çocuğuna yıl boyunca girişler: 7,5 TL

Fun Family Card : (Sadece isim sahibi ve kardeşleri kullanabilir)

  1. 10 giriş: 85 TL
  2. 20 giriş: 160 TL
  3. 30 giriş: 225 TL

 

Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR