Fun Port Bayiliği Hakkında Girişimcilere Kötü Haber

Son Güncellenme: Sun May 2024 02:08

Fun Port Eğlence Merkezi bayilik modelini benimsemiyor. Kendi işletmelerini açarak büyümeyi hedefliyor.

Fun Port Bayiliği Hakkında Girişimcilere Kötü Haber
Fatih Bozoğlu user

Son dönemlerin en çok aranan bayilikleri arasında yer alan çocuk oyun alanı bayilikleri; girişimcilerin hayallerini süslemeye devam ediyor. Türkiye genelinde bayilik veren birçok eğlence merkezi firması olsa da Fun Port Çocuk Eğlence Merkezi bu firmalar arasında yer almıyor. Çocukların eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilecekleri ortamlar yaratan ve birçok organizasyona ev sahipliği yapan Fun Port Çocuk Oyun Parkı şu an için yalnızca Çanakkale ilinde faaliyet gösteriyor.Fun Port oyun alanı bayilikleri çok merak edildiği için; firma yetkilileri ile yaptığımız görüşme sonucunda firmanın hali hazırda bayilik verme gibi atılımı olmayacağını öğrendiğimiz gerçeğini sizlerle paylaşmak istiyoruz. İleride stratejileri değişir mi bilinmez ancak kısa vadede oyun parkı bayilikleri almak isteyen girişimcilerin Fun Port bayilikleri alamayacaklarını söyleyebiliriz.

Fun Port Girişimcilerin Dikkatini Çekiyor

Çocuklara özel organizasyonların gerçekleştiği çocuk eğlence merkezleri günümüzde tüm illerde rağbet görüyor. Güvenli, eğitici ve çocukların sosyalleşmesini sağlayan aktivitelerin düzenlendiği bu alanlar ebeveynlerin de beğenisini kazanıyor.Talep fazla olunca girişimciler de oyun parkı bayiliklerine ilgi gösteriyor. Oyun parkı denilince akla ilk gelen firmalardan biri olmayı başaran Fun Port bayilik vermemesine rağmen hizmet çeşitliliği ve olumlu müşteri yorumlarıyla yakından takip edilmeyi başarıyor.Fun Port Çocuk Eğlence Merkezi; çocukları hem geleneksel hem de teknolojik oyunlarla buluşturuyor. Fun Port Eğlence Merkezi bünyesinde top havuzları, yumuşak oyuncaklar, kaydırak, trombolin ve tüneller gibi oyun parkurları yer alıyor. Tüm oyun parkurlarının çocuklar için güvenli olması ve oyuncakların sağlığa zararı dokunmaması firmanın hassasiyetini ortaya koyuyor.Fun Port Eğlence Merkezi oyun alanları haricinde XBOX oyunları ile çocukları teknolojinin en eğlenceli haliyle buluşturuyor. Grup halinde eğlenen ve sosyalleşen çocuklar unutulmaz anlar yaşayabiliyor.Bünyesinde velilerin ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir cafe de bulunan eğlence merkezi doğum günü organizasyonları da düzenliyor.Daha önce hizmet verdiği kişilere indirimli fiyatlar uygulayan ve müşteri sadakati kazanma noktasında diğer bayilik veren firmalar için örnek olan Fun Port Eğlence Merkezi; hizmet çeşitliliği ve çocuk güvenliğine verdiği önemle rakipleri arasından sıyrılıyor.

Çocuk Eğlence Merkezleri Bayilik Talepleri Artıyor

Çocuklara özel dizayn edilen; onların güvenliğinin sağlanması ve keyifli vakit geçirmeleri için belirlenen hizmetleri ile çocuk eğlence merkezleri; özellikle büyük şehirlerde yaşayan girişimcilerden yoğun talep görüyor. Şehirlerde çocukların aktivite seçeneklerinin sınırlı olması, eskisi gibi dışarıda vakit geçirme imkanlarının kalmaması ve ebeveynlerin çocuklarının güvenlikleri ile ilgili giderek artan endişeleri kontrollü özgürlük sunan çocuk eğlence merkezlerinin yıldızını parlatıyor.Fun Port hizmet çeşitliliği ile en çok beğeni toplayan çocuk eğlence merkezleri arasında yer alsa da az önce de belirttiğimiz gibi bayilik sistemine henüz geçiş yapmıyor. Fakat benzer konseptlerde hizmet veren oyun alanı, oyun evi ve çocuk eğlence merkezleri olduğu da biliniyor.Bayilik Listesi sitemizde bayilik veren firmalar arasından sektör özelide araştırma yaparak oyun alanı bayilikleri veren firmalar listesine ulaşabilirsiniz. Farklı skalalardaki bayilik ücretleri arasından bütçenize en uygun olanı seçerek firma yetkilileri ile detaylı görüşmeler başlatabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler