For-Dreams Ve Angel Passion İç Çamaşır

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Açıklaması

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Hakkında : Türkiye iç giyim sektörünün güvenilir ve profesyonel firması Kuru Tekstil, For Dreams Lingerie markasıyla hizmet sunmaktadır. 

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Şartları 15 yıllık tecrübenin üzerine inşa edilmiş bu marka size konfeksiyon ürününden çok daha fazlasını vaad etmektedir. Profesyonel ve özgün tasarımlarıyla ön plana çıkan markamızın, temiz işçiliğin dürüst ticaret ilkeleri ile harmanlanmasından doğan bu başarısı bizi hedefimize her geçen gün bir adım daha yaklaştırmaktadır. Hedefimiz gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarında temiz ticaret ilkemizden ödün vermeden, büyük başarılara imza atmaktır. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde büyük bir yol katettiğimizi görüyoruz. Saygılarımızla, For-Dreams.

 For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: For-Dreams ve Angel Passion 

BAYİLİK KATEGORİSİ: İç Çamaşırı, İç Giyim 

KURULUŞ YILI: 2000

 BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 4

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Şartları Nedir?

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bölge alan koruması verilecektir. Bulunduğunuz bölgede Tek 1 firmaya bayilik verilecektir. Bayilik şartları tespitten sonra görüşülecektir.

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

For-Dreams ve Angel Passion İç Çamaşır Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR