Flamingo Deluxe

Flamingo Deluxe Bayilik Açıklaması

Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları Bayilik

Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: 2014 yılından bu yana iç anadolu da lider ve kaliteli düğün, davet, organizasyon konsepti ile devam eden şirketimiz 2015 de 12 milyonluk cirosuna ortak olmak istermisiniz. 

Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları Bayilik Konusudur. 

Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları Bayilik Bilgileri TARİHÇE : 2004 senesinde hizmete açılmış olan flamingo tesisleri ilk olarak yüzme havuzu ve spor kompleksi olarak hizmet verdi. 2005 yılında yönetim kurulunun aldığı karar ile toplu yemek hizmeti vermeye başlayan tesisimiz, yüzlerce organizasyona imzasını başarıyla atmıştır. 2011 yılında Tuna Türkyar Tasarım mimarlık ofisinin projesini üstlendiği yenileme çalışması aynı yıl içerisinde 5. ayda tamamlandı. Şu anda kayseri ve civarı bölgenin en lüks salonlarına sahip olan tesisin ismide Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo salonları olarak değiştirildi. 

MİSYON : Flamingo deluxe ziyafet ve balo salonlarının vizyonu; gelenekselleşmekten kaçınarak her an yenilenebilen çok özel sunumları keşfetmek, dünya mutfağı ve servis normlarını sürekli güncelleyerek hizmet kalitesini hep yukarıya taşımaktır. 

VİZYON : Flamingo deluxe ziyafet ve balo salonlarının hizmet kalitesi şu anda Anadolu bölgesi için adeta çığır açacak nitelikte. Tüm dünya servislerini takip eden flamingo işletme ve hizmet yönetimi, En yeni yemek ve masa dizaynı sunumlarıyla misafirlerine mutlu bir şaşkınlık yaşatıyor. Salonların şıklığı kadar, hizmet kalitesiyle misafirlerinin en ayrıntılı isteklerine bile cevap verebilmesinden dolayı deluxe hizmetler olarak nitelendirilmiş ve isimlendirilmiştir.

3 farklı salonu bulunan işletmede 1700 kişilik Beyaz salon 700 kişilik Altın salon ve 300 kişilik kına salonu ile Kongre-Seminer-Toplantı Lansman tanıtımı ve düğün organizasyonları yapılmaktadır. Şehir merkezinin içindeki konumu, 1500 araçlık otoparkının yanı sıra her salonun kendine ait özel kullanım alanlarının bulunması, bir çok avantajından sadece bir kaçı. Çok özel olan Butik- Konsept ve temalı organizasyonları gerçekleştiren bölgedeki tek işletme unvanımızı ise hala korumaktayız.

Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları Bayilik Bilgileri ve Şartları

Firma ismi: Flamingo Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yatırım maliyeti minimize edilmiştir. Gerekli destek verilecektir.

 

Flamingo Deluxe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR