Faroz Süt Ürünleri

Faroz Süt Ürünleri Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Faroz Süt Ürünleri Bayilik Açıklaması

aroz Süt Ürünleri Bayilik Hakkında

Hakkında
Sadece akçaabat yöresinin sütlerinden üretilen, gerçek akçaabat ürünleri sunan tek marka ''TİRVANA-FAROZ
yöresel ürünlerde ilçemizin zengin florasını ile eşşiz tat ve lezzeti ile
ilimize ,ilçemize ve ülkemize h

Sadece AKÇAABAT yöresinin sütlerinden üretilen, gerçek Akçaabat ürünleri sunan tek marka Tirvana-Faroz. 
Akçaabat yatırım yapıp önce Akçaabat için sonra Türkiye için çalışan ve Akçaabat yöresinden toplanan yöreye özgü sütlerden uluslararası standartlar altındaki hijyenik koşullarda gerçek Akçaabat ürünleri üreten, tek marka Tirvana-faoz

1952 yılında köylüden tereyağ, peynir ve minzi (Lor peyniri) almak suretiyle Trabzon Akçaabat bölgesinde çalışmalarına başlayanTürkoğlu ailesi o yıllarda Karadeniz bölgesine üretimini gerçekleştirdiği süt ürünleri ulaştırmaktaydı. Tirvana Faroz markasının ilk adımlarının atıldığı 1952 yılından sonra karadeniz bölgesine o günün zorlu koşullarında süt ürünleri pazarlamasını gerçekleştirerek Trabzon ve Karadeniz bölgesinin gelecekteki en iyi üreticisi olacağını müjdeliyordu. Artan talepler doğrultusunda daha iyi koşullarda ve dünya standartlarında hizmet vermeye devam etti.
Tüm Türkiye ye ulaşabilmek ve daha kaliteli hizmet verebilmek için 2000 yılındakurumsallığa geçildi.Akçaabat ın ve karadaniz bölgesinin en önemli üreticisi konumuna gelmiştir. Günümüz rekabet koşullarına uyum sağlamak ve tüketicisine çok daha iyi hizmet verebilmek için çok ciddi bir yatırım gerçekleştirerek Akçaabat ta 1000 metrekarelik Fabrika binasını kurdu. ana bayii ve kendi bünyesindeki şube ve marketlere satışını genişleten Firmamız, Tirvana, faroz markaları ile tüm Türkiye ye ulaşan günlük ürün dağıtımını gerçekleştirmektedir.

 

  • Kuruluş Yılı : 2009
  • Merkez Ülke: Türkiye/Trabzon

Faroz Süt Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR