Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik

Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik Bayilik Açıklaması

Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik Bayilik

Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik Bayilik Hakkında : eVvota; Medikal Cihaz ve Ürün, Sağlıklı Yaşam, Kişisel Bakım, Dermokozmetik - Kozmetik. Ürün gruplarında toptan ve perakende ürün tedarik eden ve satışını yapan bir kurumdur. OTC ürünler ile medikal ürünleri Dermokzometik ürünler ile birleştiren mağaza konseptini belirlemiş ve bu kapsamda bayilik ve franchise bayilikler vermeye başlamıştır. 

Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: eVvota Medikal Sağlık Dermokozmetik 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Medikal Kozmetik 

KURULUŞ YILI: 2005 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Evvota Medikal Sağlık Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: ilk 10 franchise için 75.000 TL franschise katılım bedeli muafiyeti. Anahtar ve ürün teslim Mağaza, 60m2 alana kadar konsept tasarım fiyatı KDV dahil 55.000 TL dir. İlk açılışta raf ürün mebla : 30.000 TL + KDV.

Mağaza konsept tasarıma dahil olan unsurlar:  

Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik Bayilik Şartları - Özel ışıklandırma ile markaya özel beyaz renk mobilya ve dekorasyon - Özel raf ışıklandırma - LCD TV - Tavana askı aparatı ile - Tavan aydınlatma - Müzik yayın Sistemi - TV ile entegre - Kasa ve müşteri karşılama standı - WC-Mutfak ve Ürün deneme alanı (60m2 ve üstü) - Ürün deneme kabini ( 60 m2 altı) - Klima - 48.000 btu - Granit süper beyaz yer döşeme - LED tabela 

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Evvota Medikal Sağlık Dermokozmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR