Evro Tekstil

Evro Tekstil Bayilik Açıklaması

Evro Tekstil Bayilik

Evro Tekstil Bayilik Hakkında : Bayan hazır giyim sektöründe faaliyet göstermek üzere 1994 yılında İstanbul-Osmanbey´de kurulan EVRO,geçen sürede üretici kimliğini,yenilikçi tasarımlarla destekleyerek markalaşma sürecinde önemli bir yol kat etti. 

Evro Tekstil Bayilik ve Bayilik Başvurusu  Tasarım sürecinde dünya modasına yön veren,etkenleri doğru bir şekilde analiz ederek kendi çizgisini yansıtan etkileyici koleksiyonlara imza atan EVRO,kumaş,iplik ve dikiş kalitesi konusundaki hassasiyetini standart hale getiren bir yaklaşım benimsemektedir. Dinamik ve yaratıcı bir kadroya sahip olan EVRO´nun günümüz şehirli kadınları için geniş bir yelpazede hazırladığı abiye,spor,fantazi koleksiyonları,başta Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok noktasına ulaşmaktadır.  

Evro Tekstil Bayilik ve Bayilik Başvurusu Geniş üretim kapasitesine ve hızlı üretim olanaklarına sahip olan EVRO, bugün üretimin büyük bölmünü (%70) ihraç etmektedir.Hazır giyim açısından zor pazar olarak kabul edilen Fransa, İtalya, Hollanda, Belçika, Almanya, Avusturya gibi Avrupa ülkelerinde oldukça beğeni toplayan EVRO,Ortadoğu ve Arap ülkelerinin yanı sıra Balkanlarda ve Kafkas ülkelerinde de marka kimliğini her geçen gün biraz daha güçlendirmektedir. EVRO çatısı altında üç farklı oluşum bulunuyor: 

EVRO Abiye: Gece kıyafetleri, spor abiye. 

EVRO Bayan Giyim: Etek, ceket, bluz

 LA&VERO: Fantazi spor giyim, bady, penye üst grup. 

FİRMA İSMİ: EVRO TEKSTİL İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

BAYİLİK KATEGORİSİ: GİYİM 

KURULUŞ YILI: 1994 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

Evro Tekstil Bayilik Başvurusu ve Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Detaylı bilgi için ve Evro Tekstil Bayilik, Evro Tekstil Bayilik Başvurusu, Evro Tekstil Bayilik Şartları ve Evro Tekstil Bayilik Maliyeti konuları ile ilgili iletişim kurunuz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ

 

Evro Tekstil Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR