Evimin Fiyatı Emlak Ve Gayrimenkul

Evimin Fiyatı Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Açıklaması

Evimin Fiyatı Emlak ve Gayrimenkul Bayilik

Evimin Fiyatı Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Hakkında : Ev Hanımları, Beyler, Öğrenciler, İnternetin Gücü ile Para Kazanmak İsteyen Girişimciler, Kendi İşini Yapmak İsteyen Müteşebbisler, Ek İş Yapmak İsteyen Beyler & Bayanlar. Eviminfiyati.com Kurumsal, istediğiniz ve arayışında olduğunuz girişim & iş fırsatını 40 Milyar $ hacme sahip Türkiye Konut Gayrimenkul Endüstrisi‘nde sizlere Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanlığı / İş Ortaklığı ile sunuyor. 

Evimin Fiyatı Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Veriyor Toplam Online Franchise / İş Ortaklığı Yatırım Maliyetim Nedir ? Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanı / İş Ortağı olarak tüm yatırım maliyetiniz 975 TL + KDV'dir. Bu ücretle 1 yıl süreli olarak eviminfiyati.com ile online mağazanızı açacak, 1 yıl boyunca mağazanızda eviminfiyati.com'un bugün için hizmet verdiği 15 ilde sınırsız satılık & kiralık konut ilanı yayınlayarak Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanı / İş Ortağı kartvizitinizle dilediğiniz bölgede çalışma imkanı yakalayacaksınız. Herhangi bir ofis açma veya şirket kurma gibi ekstra muhasebesel masraflarınız ve zorunluluğunuz yoktur. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantınız ve laptop / tablet bilgisayarınızdır.

Çalışma Saatlerim Nedir ? Sabit bir ofiste mesai zorunluluğum var mı ?

 Hayır, kesinlikle herhangi bir ofiste belirli saatlerde bulunma veya çalışma gibi bir zorunluluğunuz yok. Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanı / İş Ortağı olarak mobil olarak kendi çalışma saatlerinizi dilediğiniz yer ve zamanda internet bağlantınız olan her yerden evinizden, işyerinizden veya seyahatte, dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. 

Şahıs veya Limited Şirket kurmama gerek var mı ? Nasıl fatura keseceğim ? 

Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanı / İş Ortağı olarak herhangi bir şirket kurma zorunluluğunuz yok. Gayrimenkul Danışmanlığı çalışmanız karşılığında vereceğiniz hizmet için komisyon bedeli faturanız Eviminfiyati.com tarafından dilediğiniz kişi veya şirket adına kesilerek size veya müşterinize kargolanacaktır. 

Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanlığı / İş Ortaklığı için herhangi bir Eğitim veya Seminer veriliyor mu ?

Evet, Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanlığı / İş Ortaklığı Paketini satın alan her girişimciye, Franchise / Bayilik iş modeli ve işin profili hakkında şirket genel merkezimizde 1 günlük bir eğitim verilmektedir. Bunun dışında Gayrimenkul Sektörü hakkında daha detaylı bilgi ve sektörel eğitim almak isteyen girişimcilere franchise paketinin haricinde, 475 TL + KDV ücretli olarak kapsamlı & Eviminfiyati.com Sertifikalı ‘ Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitim Semineri ‘ verilmektedir.

Eviminfiyati.com Online Franchise Gayrimenkul Danışmanlığı / İş Ortaklığı ne gibi avantajlar sağlar ?

Online Franchise iş modelimiz öncelikli olarak size 975 TL + KDV gibi uygun bir franchise / bayilik yatırım meblağı ile, kurumsal bir firma kimliği & kartviziti ile dilediğiniz gün ve kendi belirleyeceğiniz çalışma saatlerinde (7/24) talebin ve alım-satım-kiralama ihtiyaçların hiçbir zaman bitmeyeceği konut gayrimenkul sektöründe online mağazanızı (Bireysel Franchise Web Sitenizi) açarak kendi işinizi yapma imkanı sağlar. 

Eviminfiyati.com web portalına emlak ofisi veya gayrimenkul danışmanı olarak kayıtlı iş ortakları ile, Tüm Türkiye genelinde Gayrimenkul Hukuku ve Tapu, Kentsel Dönüşüm, 2b Arazi, Kamulaştırma Davalarında müşterilerinize sunulacak çözümlerde, İstanbul ili sınırlarında, 5000 m2 ve üzeri arsalarda/parsellerde 1/5000’lik – 1/1000’lik İnşaat Emsal Arttırımı-İmar Planı Tadilatı, Kentsel Dönüşüm Müşavirliği / Kat Karşılığı veya Maliyetiyle İnşaat projelerinde kurumsal çözüm ortağı inşaat firmaları ile danışmanlığınız-aracılığınız üzerinden alacağımız konut/bina projelerinde komisyona dayalı iş ortaklığı ve gene eviminfiyati.com stratejik gayrimenkul kapalı portföyünde bulunan ticari gayrimenkul, arazi-arsa gayrimenkullerin satışı üzerinden geliştirilecek tüm projelerde işbirliği & iş ortaklıkları yapılandırmaktadır. 

İş modelimiz bilgi danışmanlığı ve hizmet verme üzerine olduğu için size herhangi bir ekstra yatırım maliyeti, mal alma, stoklama veya stok eritme zorunlulukları doğurmaz. İş modelimiz eviminfiyati.com konut fiyatlama modülü ile konutların fiyatlanarak mağazanızda ilan olarak yayınlanma imkanı verdiği için, mağazanızda yer alacak tüm ürünleriniz eviminfiyati.com kurumsal fiyat referanslı olacaktır. Eviminfiyati.com E-Ekspertiz Referanslı Konut İlanı iş modelimiz Türkiye ‘de sistem olarak bir ilk olduğundan, kurumsal referans ve nitelik farkındalığı olacak konut ilanlarınız için portalımızında ilanlarınıza vereceği tanıtım desteğiyle daha hızlı satış & kiralama imkanı yakalarsınız.

Özetle; Türkiye‘nin ilk gayrimenkul e-ekspertiz portalı eviminfiyati.com, portalımızda da inceleyebileceğiniz Türkiye gayrimenkul endüstürüsinde yapılandırıdığı / yapılandıracağı tüm ticari-iktisadi gayrimenkul faaliyetlerinde, proje ve kazanımlarda portalına üye emlak ofisi/gayrimenkul danışmanları ile her tür kazan-kazan, işbirliği ve işortaklığı yapılandırmasına olanak ve imkan sunmaktadır. 

Toplam Online Franchise / İş Ortaklığı Yatırım Maliyetiniz 975 TL+KDV (6-12 Taksit) veya Eft/Havale ile Ödemede %20 İSKONTO (775 TL+KDV) Online Franchise / Bayilik iş modelimiz çerçevesinde, herhangi bir şirket kurma veya ofis açma zorunluluğunuz olmayacağından muhasebesel aylık giderleriniz kdv, stopaj, iş yeri kirası, faturalar vb. ekstra masraf gereksinimleri ortadan kalkar. Evinizden veya herhangi bir yerden mobil olarak cep telefonunuz & taşınabilir bilgisayarınızla dilediğiniz gün ve çalışma saatlerinde çalışabilirsiniz. Online Franchise iş modelimiz çerçevesinde, online mağazanıza satılık & kiralık konut gayrimenkul ilanı & portföyü eklemek ve müşteri kazanmak için, daha faal, sosyal ilişkilerinizin daha güçlü olacağı daha proaktif bir yaşam yakalarsınız.

Evimin Fiyatı Emlağın Destekleri

  • Konutunuzun reel piyasa değerini Elektronik Ekspertiz Modülümüz (Ef Software © 2008-2014 ile web & mobil yapımızda anında hesaplama.
  • Ef Referanslı konut ilanlarınızın & projelerinizin, banner tanıtım reklamlarınızın eşzamanlı olarak yayınlandığı Stratejik Web İştiraklerimiz (Web Ortaklarımız)
  • Binlerce değil, yalnızca NİTELİKLİ Ef e-ekspertiz Referanslı (Ef Software © 2008-2014), satılık - kiralık konut ilanları & tüm mobil & web portal paltformumuzda sadece 1 adet konut projesi
  • B to B (Business to Business) / B to C (Business to Customer) EF Franchise Bayilik Sistemi & Sektörel Müşavirlik Hizmetleri
  • Satılık & Kiralık konut gayrimenkul portföyünüzü yayınlayabileceğiniz Ef Web Siteniz...
  • Kat Karşılığı binanızın yenilenmesi ve inşaat & proje taahhüdlerinizi çözüm ortağı inşaat firmalarımızla yapılandırabileceğimiz Eviminfiyati.com Kentsel Dönüşüm Müşavirlik Hizmetleri
  • Gayrimenkul Hukuku ve taşınmaz davalarınızdaki hak ve alacaklarınız için başvurabileceğiniz Eviminfiyati.com Kurumsal Gayrimenkul Hukuku Müşavirlik Hizmetleri
  • Geleceğe yönelik stratejik yatırım değeri & emsal nitelik farkındalığıyla gayrimenkul yatırım fırsatları sunan Eviminfiyati.com Stratejik Gayrimenkul Yatırım Portföyü
  • İstanbul'daki Arsa/Arazi ve Ticari gayrimenkullerinizin, yurtiçi/yurtdışı yerleşik fonlara ve işortaklarımızla ortak gayrimenkul portföyümüze satışı için başvurabileceğiniz / talep iletebileceğiniz Eviminfiyati.com Stratejik Gayrimenkul Müşavirlik Hizmetleri

 

Evimin Fiyatı Emlak ve Gayrimenkul Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR