Eskidji Gayrimenkul Pazarlama

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik Açıklaması

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik

 Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik ve Bayilik Şartları Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı: Eskidji 1997' de kuruldu. 2003'te Eskidji Bölge Ortaklığı sistemini kuran şirket bu tarihten sonra hızlı bir büyüme trendi yakaladı. Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan ve yatırımcılara çeşitli avantajlar sunan Bölge Ortaklığı sistemiyle Türkiye genelinde yeni şubeler açıyor. 

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. rasyonel büyüme modeli her geçen gün bir öncekinden daha nicelikli ve nitelikli servis kalitesiyle örnek bir kurum olmaya devam ediyor. 

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik ve Bayilik Şartları Konusudur. 

Firma ismi: Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 70 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Personel

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bölge Ortaklığı yapısı paylaşım sistemi üzerine kuruludur. Ofisler yaptıkları işleri merkez ile; merkez organize ettiği müzayedeleri ve proje satışlarını ofislerle paylaşır. Eskidji ofislerinin dış cephe görünürlüğü standart tüm ofislerinde aynı olup, her ofisin konumuna göre konsept çalışmaları reklam departmanıyla çözümlenmektedir. Yıldız Teknik Üniversitesi-SEM işbirliği ile 1 hafta süreli sertifikalı eğitimler düzenlenmektedir.

Yenibir-iş.com ile olan anlaşma sayesinde İK desteği verilmektedir. Franchise bedelleri 15.000.-TL ile 35.000.-TL arasında yatırım bölgesine göre değişiklik göstermekte olup , Aylık Royalty Bedelleri ise yine bölgeye göre 500.-TL ile 1.000.-TL arasında değişmektedir.

 

Eskidji Gayrimenkul Pazarlama Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR