Erdil Akü

Erdil Akü Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Erdil Akü Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

firmamız 1965 yılından beri üretim yapan merkezi balıkesirde olan 60 çalışana sahip aile şirketidir.dürüstlük ve şaffaflık temel prensiplerinden birisidir.
bizimle birlikte büyüyecek dürüst ve ahlaklı ticareti ilke edinmiş partnerler arıyoruz.

1965 yılında kurulan firmamız,Türkiye`de akü üretimi yapan ilk kuruluşlardan birisidir.1988 yılına kadar LİDER AKÜ ismiyle üretim yapan firmamız,aynı yıl içinde isim değişikliğine giderek ERDİL AKÜ ismi ile üretimini sürdürmüştür.1997 yılında kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan Erdil Akü, çevre merkezli kalite çalışmalarına hız vermiştir.
Yılların getirdiği bu bilgi ve birikim sayesinde akü malzemeleri ve akü üretimi yapan firmamız;kalitesi,kapasitesi ve teknolojik gelişimi ile alanında önde gelen kuruluşlar arasına girmiştir.

ERDİL AKÜ ulusal normlara uygun TSE Belgeli,bakım gerektirmeyen normal ve ağır hizmet aküler üretmektedir.
ERDİL AKÜ kalite ve ürün çeşitleri bakımından yurtiçi ve yurtdışı piyasalara cevap verebilecek kapasitededir.
ERDİL AKÜ`nün yeni hedefi yurt geneline yayılmış bayii ağını kuvvetlendirip,ürün çeşitliliğini pazarın tüm taleplerine cevap verebilecek düzeye getirip,pazar payını daha da yükseltmektir.Bu amaçla AR-GE çalışmaları sürdürülürken uluslararası işbirliği girişimleri ve yeni yatırımların programları da yapılmaktadır.

Erdil Akü Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR