English Plus Mental

English Plus Mental Bayilik Açıklaması

English Plus Mental Bayilik

English Plus Mental 2012 yılında kuruldu ve 4 bayi ağına sahip. Eğitim sektöründe bayilik veren firmanın bayilik bilgileri ise yazımızın devamındadır. English Plus Mental Günümüzde, teknolojinin getirmiş olduğu yan etkilerden dikkat dağınıklığı, algı zayıflığı, odaklanma problemleri, konsantrasyon ve özgüven eksikliğini çözmek için, mental aritmetik eğitimi uygulanmaktadır. Bizler mental aritmetik eğitimini modern ve teknoloji ile donanmış mekanlarda vermekteyiz. Aynı zamanda mental aritmetik ile hafıza ve algısı kuvvetlenmiş çocuğa, ingilizce eğitimi vererek ingilizce öğrenmesini de amaçlamaktayız.

English Plus Mental Bayilik Şartları

Eğitimci ve girişimci olmak. Franchise şartlarımız gayet makul ve uygulanabilirdir. Biz sizlere hiçbir şekilde, mobilya satmaya çalışmıyor, ya da faaliyet yerinizin ekipman ve gereçlerinin bizden alınması için diretmiyoruz. Englishplusmental'ın önceliği her zaman eğitimdir. Franchise verdiğimiz şubelerimizin bizim ile aynı standartlarda olmasını istiyoruz, fakat bunun için sizleri zorlamıyoruz. Kendi imkanınız varsa siz kendiniz, yoksa da bizden yardım alarak sizlere yerinizi hazırlama seçeneğini sunuyoruz. Bizden franchise almadan Eğitim sertifikanızı alabilirsiniz.. Englishplusmental olarak biz seçimi size bırakıyoruz.englishplusmental size franchise verecekse, sadece eğitmen yetiştirme ücreti ve yıllık isim hakkımız için cüzi bir aidat alıyor ve firmamızın adını kullanma hakkı veriyor, ayrıca her sene düzenlenecek geliştirme seminerlerine indirimli olarak katılma hakkını da sağlıyor. 

Şubelerin alacağı destekler; 

1. Eğitim programı ve ekipmanları:Englishplusmental, şubelerinin ihtiyacı olan kitap ve ekipmanları, sipariş üzerine indirimli fiyatlarla derhal şubelere gönderecektir. 

2. Tanıtım ve PazarlamaEnglishplusmental'ın web sitesinde tanıtılacaklar, internet ve medyaya verilecek reklamlardan ücretsiz faydalanacaklar ve sitemiz http://englishplusmental.com'da iletişim bilgileri yayınlanacak.. 

3. Eğitim Eğitmenlik Eğitimi; Kurucu müdürümüz tarafından verilecek olup, sertifikalandırılacaklardır. 

Bayilik Yatırım Maliyeti - 10.000-50.000 TL 

English Plus Mental Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR