Enfarklısı Hediyelik Eşya

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik Açıklaması

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik Hakkında : Enfarklisi bilişim teknolojileri hediyelik eşya tasarım ve imalatları yapan ve ürünlerinin satışını www.enfarklisi.com üzerinden yapan, internet sitelerine stok tutmadan drop shipping sistemi ile hizmet veren bir şirkettir. 

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik Veriyor 

İlginç hediyeler arayışınızda size ve sevdiklerinize ömür boyu hatırlayacakları özel tasarım fikirleri sunuyoruz. Doğum günü hediyesi, yıldönümü, sevgililer günü ve yılbaşı gibi günler de kız veya erkek farketmeden herkes için değişik ürünler bulabilirsiniz. Güvenli ticaret sistemimiz ile alışverişinizi yapabilir, 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargodan yararlanabilirsiniz. Sevgiliye en farklı armağanı ben veririm diyorsanız sitemizden ona kendi ismine özel tasarım duvar saatleri verebilirsiniz. Tüm hediyelik eşya seçenekleri sizlerle enfarklisi.com ‚da. 

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik Veriyor 

FİRMA İSMİ: e-ENFARKLISI BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ 

BAYİLİK KATEGORİSİ: HEDİYELİK EŞYA 

KURULUŞ YILI: 2013 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik sistemimizde hiçbir maliyet ve şart bulunmamaktadır.Ürünlerimizi internet sitenize koyuyorsunuz. Siz ürünün satışını yaptıktan sonra biz ürünü ister müşterinize ister size kargoluyoruz. Bu kadar basit...

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ.

 

Enfarklısı Hediyelik Eşya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR