Empiro Palmiye

Empiro Palmiye Bayilik Açıklaması

Empiro Palmiye Türkiye Bayilik

Empiro Palmiye Türkiye Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Rüzgâra %100 dayanıklıdır. Ağaç, Metal ve Plexi Glass malzemeden üretilmiş ve 2 yıl garanti süresi vardır. Kurulum montaj Polonya'dan gelecek bir ekip tarafından kurulacaktır. Masraflar bize aittir. Hiç bir inşaat masrafına gerek kalmadan direk hazır olarak kullanıma başlayabileceksiniz. Elektrik ve havalandırma sistemi içerisindedir. İstediğiniz zaman ürününüzü satabilir veya bir yerden bir yere taşıyıp farklı alanlarda kullanabilirsiniz. 

Empiro Palmiye Türkiye Bayilik ve Bayilik Bilgileri Yazısıdır. 

 Empiro Palmiye Türkiye Bayilik ve Bayilik Bilgileri İçerisinde Mutfak ve WC yerleri tasarlanmıştır. 15 - 40 metre2 arası ister içerisine ister ek olarak ayrı dışarıdan giriş olacak şekilde yapılabilir. ( Mutfak Ekipmanları dahil değildir.)Ürünün sipariş, üretim, lojistik, kurulum ve montaj süresi max 1 aydır.

m2 fiyatı 600 Euro dur. ( kdv, lojistik, gümrük montaj dahildir ) Ürün Videosu ve internet sitesi için Facebook'tan Empiro Türkiye Sayfamızı beğenmeniz yada bizi aramanızı rica ediyoruz. Dört farklı ürünümüz vardır; Empiro 9m Çapı: 9mÇatı Yüksekliği: 4.67 mİç Koltuk Kapasitesi : 24- 36Yüzey Alanı: 64m2 ( 110 m2 ye kadar büyütülebilir.) Empiro 12 Çapı: 12mÇatı Yüksekliği: 4.67 mİç Koltuk Kapasitesi : 45 - 80Yüzey Alanı: 120 m2( 200m2 ye kadar büyütülebilir. ) Aztec Çapı: 9mÇatı Yüksekliği: 4.67 mİç Koltuk Kapasitesi: 30 - 60Yüzey Alanı: 81m2 (200m2 kadar büyütülebilir) Octopus (AVM Standı ) Çapı: 5mÇatı Yüksekliği: 4.67 mİç Koltuk Kapasitesi: 10 - 20Yüzey Alanı: 20 m2(60 m2 kadar büyütülebilir.)

Empiro Palmiye Türkiye Bayilik Bilgileri

Firma ismi: Empiro Türkiye Bayi  

Franchise Şube Sayısı: 2 Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım

Maliyetleri: Bir yatırım maliyeti yoktur. https://www.facebook.com/empiroturkiye/?fref=ts

 

Empiro Palmiye Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR