Zemi̇n Gida Ti̇caret

Firmamız 2008'De Kurulmuş Olup Egg&Amp;Burger Markasını Bünyesinde Barındırmaktadır. 2017 Yılı Içerisinde Markamızı Franchise Sistemi Ile Daha Geniş Müşteri Portföyüne Ulaştırarmak Için Yatırımcılar..

ZEMİN GIDA TİCARET Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bütçe rakamına markamızın isim hakkı bedeli de dahildir. Metre kareye göre bütçe artabilir, azalabilir.

ZEMİN GIDA TİCARET Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ZEMİN GIDA TİCARET Bayilik Açıklaması

EGG &  BURGER

Türkiye’nin ilk diner konseptli restoranı olan Egg&Burger keyifli bir ortamda sizlere lezzetli hamburgerler sunmak fikri ile 2008 yılında faaliyetine başlamıştır. Amerika’nın geleneksel diner anlayışını aratmayacak şekilde dekore edilen kırmızı deri koltukları, metal masaları, siyah beyaz dekorları, neon ışıkları ve müzikleriyle; Teşvikiye, Etiler, Göktürk ve Cihangir’de hizmet veren Egg&Burger damak tadına düşkünlere 1950’lerin atmosferini yaşatıyor. Önceliğimiz kaliteli, sağlıklı, %100 Dana Eti, Günlük, El Yapımı ürünler kullanarak sizlere gerçek hamburger lezzetini sunmak olup, menümüzdeki tüm ürünlerimiz merkez imalathanemizde doğal, katkı maddesiz, günlük taze olarak üretilip, şubelerimize sevk edilmektedir.

Global Cazibe:

Dünya’nın en popüler yiyeceklerinden biri olan Hamburger konusunda yüksek kalite ve mükemmel lezzet farkımızdan ötürü tercih edilme sebebiyiz.

FRANCHISING:

Zemin Gıda Ticaret Limited Şirketi’ne ait olan Egg&Burger markamızı daha geniş müşteri portföyüne ulaştırmak amacıyla franchise sistemi ile büyütme kararı aldık. 2008’den itibaren süre gelen tecrübemiz, birbirinden lezzetli ürünlerimiz, zirve lokasyonlardaki bilinirliliğimiz ve farklı konseptimiz ile bizimle büyümenize imkan sağlıyoruz.

Yatırım Şartları:

Zemin Gıda’nın franchisee’lerine verdiği restoran işletmeciliği süresi Egg&Burger için 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde lisansı alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet gösterme hakkını elde eder. Her ay net ciro üzerinden %5 pay alınmaktadır.

Yer Seçimi:

Doğru lokasyon seçimi her zaman sizi bir adım öne taşır. İşyerleri ve evlerin fazla, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler önceliğiniz olmalıdır. Merkezi konumlar, Alışveriş Merkezleri, sinema ve okul yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler üzerinde bulacağınız lokasyonlar üzerinden firmamız değerlendirme yapıp uygunluk onayı verir.

Mimari Proje Desteği:

Lokasyon seçimi ve sözleşmenin imzalanmasının ardından proje Egg&Burger konseptine uygun şekilde mimarımız tarafından çizilecek, uygulaması sizin tarafınızdan yapılacak, doğru uygulanması konusunda ise kontrol ve denetimler yapılarak hazırlık sürecinde ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Eğitim:

Franchisee başvurusu onaylanan iş ortağımızın eğitim süreci, sözleşmenin imzalanmasından itibaren başlamaktadır. Restoran açılacak lokasyon ve mağaza seçilip tarafımızca onaylandıktan sonra gerek teorik, gerekse pratik ve ürünler ile alakalı gerekli bütün eğitimler sağlanacaktır.

El Kitapları:

Eğitim departmanımız tarafından hazırlanan el kitapçıklarımız sayesinde işletmenizde ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri, işletmecilik yöntemlerini ve firma kurallarımızı her an kontrol edebilir ve danışabileceğiniz kılavuzlar olarak kullanabilirsiniz.

Denetim:

Hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de franchisee’lerimizin yatırımlarını korumak amacı ile uzman operasyon ekiplerimizce hizmet, bilgi ve ürün kalitesi standartları periyodik olarak denetlenir ve iyileştirme çalışmaları yapılır.

Lojistik:

Tüm ürünler tarafımızdan veya çalıştığımız onaylı tedarikçilerimiz tarafından karşılanacaktır.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize restoran faaliyete geçene kadar ve geçtikten sonra pazarlama, satın alma, operasyon, reklam ve kalite kontrol gibi ihtiyaç duydukları ve duyabilecekleri bütün konularda destek hizmetleri verilmektedir.

Avantajlar:

Yıllardır Nişantaşı, Etiler, Cihangir, Göktürk bölgelerinde bulunan şubelerimiz sayesinde tanınmış bir markanın çatısı altında yer alacaksınız. Sahip olduğumuz 1950’ler Amerikan diner konseptinin yanı sıra, tamamen el yapımı olan atıştırmalık ürünlerimiz ve dondurmadan müşterilerimize sunduğumuz taze Burger etimiz sayesinde lezzette daime öndesiniz ve tercih edilme sebebisiniz.

 

 

 

 

 

ZEMİN GIDA TİCARET Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR