Efor

Efor Bayilik Açıklaması

Efor Erkek Hazır Giyim Bayilik

 Efor Erkek Hazır Giyim Bayilik Veriyor Efor Erkek Hazır Giyim Bayilik Hakkında : Erkek modasında cesur, yaratıcı ve yenilikçi yorumlarla kendine önemli bir yer edinmiş EFOR, Türkiye’nin bir çok şehrinde ve New York, Dubai gibi dünyanın tüm büyük şehirlerinde, AVM ve şehirlerin prestijli noktalarında büyümeye devam etmektedir. 

EFOR'nun iş ortakları arasında yer almak size;

  • Yüksek marka bilinirliği ve markaya bağlı müşteri kitlesine ulaşma,
  • Çağdaş mağazacılık uygulamaları, sunum teknikleri ve ürün bilgisi desteğini arkanıza alarak, başarılı bir yatırımda bulunma
  • Ürün yönetimi ve satış sonrası ürün garantisi,
  • Reklam ve tanıtım desteği,
  • Mimari projelendirme ve yer seçimi hizmetlerinden faydalanma imkanı tanıyacaktır.

Efor Erkek Hazır Giyim ve Firma Hakkında

EFOR, 1977 yılında Beyoğlu'nda tekstil sektörüne başlangıç yapmış ve zamanla erkek hazır giyim modasının öncüleri arasında yerini almıştır. İstikrarlı pazarlama stratejisinin ilk satış noktasını 1980 yılında Aksaray'da açmıştır. Büyüyen hedefler ve artan talepler doğrultusunda, 2010 yılında Osmanbey merkez binasından bugünde yönetim faaliyetlerini sürdürdüğü Okmeydanı'ndaki yeni binasına taşınmıştır.

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli hizmet ve düşük maliyetlerle rekabetçi pazara ürün sunmanın, saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğu vizyonu ile tekstil sektöründe yükselişine devam etmiştir. İletişim ve eğitime dayalı alt yapısıyla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan EFOR, modanın ve alışverişin önemli merkezlerinde perakende satış noktalarını belirlemiş Türkiye ve dünyada mağazalar zincirini oluşturmuştur.

Dünya modasını Türk çizgileriyle birleştiren EFOR modern, trend ve özgür giyim stilini, Eylül 2003 tarihinde New York'da açtığı showroomla Amerika pazarına tanıtmıştır. Birçok eyalette, Macy's, Bloomingdales gibi önemli departman mağazalarında ve Amerika'nın önde gelen butiklerinde beğeniyle satılmıştır. Artan talepler üzerine, 2008 yılında New York'ta açtığı kendi Konsept Mağazasıyla tüm koleksiyonunu tüketicilerin pazarına sunmuştur. 

EFOR yurt dışı ağına Dubai'de Al Barsha Mall'da açtığı mağaza ile genişletirken, İstanbul'un önemli AVM'lerinde ve büyüttüğü Anadolu ağına Diyarbakır'da Ncity Avm, Bodrum Ortakent'te Midtown Avm, Ankara Ankamall mağazalarını ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Efor Erkek Hazır Giyim Bayilik Başvurusu

 Formu doldurduktan sonra firma size dönüş yapacaktır. Efor Erkek Hazır Giyim Bayilik, Efor Erkek Hazır Giyim Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki numaralardan Erkek Hazır Giyimde Bayilik veren EFOR'dan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Efor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR