Efalli / Fuba Giyim

Efalli / Fuba Giyim Bayilik Açıklaması

Efalli / Fuba Giyim Bayilik

Efalli / Fuba Giyim Bayilik Hakkında : 1990 yılında bursada kumaşçılık ile başladıgımız textil sektorunde 1996 yılından itibaren ; Güven, Kalite ve Titizliğe verdiğimiz önemle erkek pantolon ve takım elbise üretiminde bulunduğumuz konumu daha ileriye taşımaktır…  

Tekstil sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.  

Efalli / Fuba Giyim Bayilik ve Bayilik Şartları Efalli; talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. “Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir. İşimize erkek dış giyimle devam etmekteyiz. Türkiye geneli aktif çalısan erkek giyim bayilikeri aramaktayız. Ürünlerimiz tek ceket takım elbise ve tek pantolandur. Bursa’da Buttim ve Tuz Pazarında bulunan mevcut iki şubemiz; Bursa, İzmir ve İstanbul’da üretim atölyelerimizle, dikişe, kumaş seçimine ve ayrıntıya verdiğimiz önemle müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap verebilmektir…

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm Dünyadır. Global ticaret hayatında, tekstil ve erkek giyim sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak, hedef misyonumuzdur. 

Firma ismi: EFALLİ-FUBA GİYİM SAN TİC LDT ŞTİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 30 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Efalli / Fuba Giyim Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Aktif çalışan erkek giyim mağaza olması ve tecrübeli olması ilk tercih sebebidir. Diğer şartlar telefonla bilgi verilecektir.

 

Efalli / Fuba Giyim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR