Edu Vizyon

Marka Yurt Dışı Eğitim Sektörü Ile Ilgilenen Ve Bu Alanda Ticari Faaliyette Bulunmak Isteyen Girişimcilere Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Edu Vizyon Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Edu Vizyon bayilik ücretleri ile ilgili en net bilgiler firma yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde elde edilebilir.

Edu Vizyon Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Edu Vizyon Bayilik Şartları

Üniversite Mezunu Olmak
Hizmet Sektöründe En Az 2 Yıllık İş Deneyimine Sahip Olmak
İyi Düzeyde İngilizce Bilmek
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak

Edu Vizyon Bayilik Açıklaması

Edu Vizyon Bayilik

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlayan Edu Vizyon eğitim sektörü içerisinde faaliyet göstermektedir. Sektördeki 14 yıllık deneyiminin yanı sıra pek çok ülkedeki prestijli eğitim kurumları ile işbirliği içerisinde olan Edu Vizyon eğitim sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Müşterilerinin hedeflerine ve beklentilerine en uygun yurt dışı eğitim programlarını doğru ve eksiksiz bir şekilde sunmayı amaçlayan Edu Vizyon eğitim sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Edu Vizyon Bayilik Şartları

Yurt dışı dil okulları, mesleki yabancı dil kursları, üniversite ve sertifika programları gibi temel yurt dışı eğitim programlarında danışmanlık hizmeti sunan Edu Vizyon; yurt dışı eğitim sektörüne ilgi duyan ve bu ilgilerini ticari faaliyete çevirmek isteyen girişimcilere bayilik vermektedir. Edu Vizyon bayilikalmak isteyen girişimcilerinin üniversite mezunu olmasını ve iyi düzeyde İngilizce bilmesini zorunlu kılmaktadır. Girişimcilerinin öğrenmeye ve gelişime açık bireyler olmasını isteyen marka, hizmet sektöründe en az 2 yıllık iş deneyimi koşulunu da aramaktadır. Açılacak bayiliklerin şehir merkezlerinde insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlarda konumlandırılması ve en az iki kişinin çalışabileceği bir genişliğe sahip olması gerekmektedir. Edu Vizyon bayilik verdiği girişimcilerin ofislerinde yalnızca yurt dışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmasını beklemektedir. 

Edu Vizyon bayilik almak isteyen girişimcilerin bayilik taleplerini firmaya iletmesi gerekir. Yapılan görüşmeler sonucunda karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda franchise sözleşmesi imzalanmaktadır. Planlama işlemleri tamamlandıktan sonra kuruluma geçilmekte ve bayilik en kısa sürede hizmet verir hale getirilmektedir.

Edu Vizyon Bayilik Avantajları

Edu Vizyon bayilik alan girişimcilerin kazancının tamamı kendilerine kalmaktadır. Marka tarafından işletmeye ve bulunulan bölgeye özel, kontrolünün bayilik alan girişimcide olduğu etkin bir web sitesi kullanıma sunulmaktadır. Aynı şekilde bulunulan bölgeye özel etkin sosyal medya hesapları ile bayilikler desteklenmektedir. Edu Vizyon bayilik alan girişimciler sıfır maliyetli reklam çalışmalarından yararlanabilmektedir. Yine ilgili bayiye ve bölgeye özel üniversite kampüs temsilcileri sayesinde, bayiler sürekli olarak müşterilerini artırabilme avantajından yararlanmaktadır. Edu Vizyon bayilik alan girişimcilerini sürekli eğitim ve kesintisiz destek vermektedir. Ayrıca özel proje destekleri de sunulmaktadır. 

Edu Vizyon Bayilik Destekleri

Edu Vizyon bayilik alan girişimcilerine personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, proje desteği, el kitabı, bölge koruması ve yer seçimi konularında destekler sunmaktadır. Marka kendisine ait özel bir reklam sistemi ile çalışmaktadır. Özellikle sosyal medyanın ve diğer web teknolojilerinin oldukça başarılı bir şekilde kullanılması, bayilerin de hedef kitleyi çok daha kolay tespit etmesine ve bu hedefe yönelik çalışmalarda bulunmasına olanak sağlamaktadır. Bayilerin bulundukları alanlardaki üniversitelerde merkez ofisin denetiminde profesyonel saha çalışmaları yapılmakta ve bu çalışmalar sonucunda ulaşılan potansiyel müşteriler ilgili lokasyondaki şubelere yönlendirilmektedir. 

 

Eğitim sektöründe faaliyete başladığından bu yana vizyonunu ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren Edu Vizyon, Türkiye’nin pek çok alanında bayilik vermektedir. Markanın aradığı koşullara uygun olduğunuzu düşünüyor ve siz de bu sektörde faaliyete geçmek istiyorsanız, marka ile iletişime geçerek giderek büyüyen bu ailenin bir üyesi olmak yolunda ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Edu Vizyon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR