1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Perakende Zincirleri
  3. E-Hediyeci

E-Hediyeci

E-Hediyeci bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, E-Hediyeci bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Perakende Zincirleri

Hakkımızda

E-Hediyeci; hediyelik eşya sektörüne farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan Bursa merkezli bir kadın girişimci firması ve hediyelik eşya mağazasıdır.

2018 Ağustos ayı itibari ile deposunda bulunan 1700+ üzeri sürekli güncellenen ürünler kartelası ile kişiye özel ve ilginç hediyeler ile özel tasarım hediye konseptlerinde hizmetine Franchise / Bayilikler vermeye başlamıştır.

Markamızın ürünleri Türkiye pazarında hali hazırda; Amazon, çiçeksepeti, hepsiburada, 1v1y, evidea, evmanya, zet, tozlu, hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol, epttavm ve sosyal medyada da satış yapan 145 bayi ile devam etmektedir.

Fiziki mağazanızda ücretsiz isim hakkımızdan yararlanabilir Bayilik / Franchise şeklinde çalıştığınızda dilerseniz sizlere internet satışı içinde ürünlerin logosuz görselleri ve XML uzantısı ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede mağazanızdaki ürünleri dilerseniz aynı anda internette de satışa açabilirsiniz .

Mağazanızda yapacağınız canlı satışta fiyat avantajınız oluşmaktadır. Franchise bayilikler şeklinde çalıştığımız fiyatlar internet üzerindeki fiyatlardan daha uygundur. Yani ürünlerimizi internetten beğenen bir müşterimizin sizden peşin alabilecektir. Marka bilinirliğimiz ile birlikte sizlerin fiziki dükkanlarından alışveriş yapmalarına imkan sağlanmaktadır.

  1. Hediyelik Eşya ve Çiçek
  2. Hamburger

E-Hediyeci Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

E-Hediyeci Şartlar & Koşullar

  • Pizza Taksi ortalama yatırım maliyeti 200-250 bin lirası arası değişiyor. En az 60 ile 80 m2 yere kurulan pizza dükkanı için firma bayilik alanlardan aylık ciro ve kar payı almamaktadır. Markanın kullanım bedeli ise tek seferlik 10 bin dolardır.
  • En az 60 ile 80 metre kare arasında işletme bulunması
  • Hizmet sektörüne ilgisi bulunmak
  • Uzmanlığa ve deneyime değer vermek
  • Markanın kalite ve hijyen standartlarına uymak

E-Hediyeci Fotoğraflar

Perakende Zincirleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör