E-Hediyeci

E-Hediyeci Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

E-Hediyeci Bayilik Şartları

*her İlde Birbirinden Uzak Max. 5 Bayilik Verilecektir. **e-hediyeci Tabela Kullanım Hakkını ücretsiz Vermektedir.
Ancak Marka Kullanımımız Zorunlu Değildir Hali Hazırda Kurulu Bir Firmanız, Firma / Magaza Adınız Varsa Veya Yeni Kuracağınız Mağaza Kendinize özel Butik Bir Dükkan/stand Olabilir Bu Durumda Biz Sizlere Bulunduğunuz Yöre Ye Ve Müşteri Kitlenize En Uygun ürünleri Gönderiyoruz Ve Sadece ürünleride Tedarik Ediyoruz.

E-Hediyeci Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

E-Hediyeci; hediyelik eşya sektörüne farkındalık getirmiş ve gelen yoğun talep üzerine XML bayilikler verip Dropshipping şeklinde çalışan Bursa merkezli bir kadın girişimci firması ve hediyelik eşya mağazasıdır.

2018 Ağustos ayı itibari ile deposunda bulunan 1700+ üzeri sürekli güncellenen ürünler kartelası ile kişiye özel ve ilginç hediyeler ile özel tasarım hediye konseptlerinde hizmetine Franchise / Bayilikler vermeye başlamıştır.

Markamızın ürünleri Türkiye pazarında hali hazırda; Amazon, çiçeksepeti, hepsiburada, 1v1y, evidea, evmanya, zet, tozlu, hepsiburada, n11, gittigidiyor, trendyol, epttavm ve sosyal medyada da satış yapan 145 bayi ile devam etmektedir.

Fiziki mağazanızda ücretsiz isim hakkımızdan yararlanabilir Bayilik / Franchise şeklinde çalıştığınızda dilerseniz sizlere internet satışı içinde ürünlerin logosuz görselleri ve XML uzantısı ücretsiz olarak verilmektedir. Bu sayede mağazanızdaki ürünleri dilerseniz aynı anda internette de satışa açabilirsiniz .

Mağazanızda yapacağınız canlı satışta fiyat avantajınız oluşmaktadır. Franchise bayilikler şeklinde çalıştığımız fiyatlar internet üzerindeki fiyatlardan daha uygundur. Yani ürünlerimizi internetten beğenen bir müşterimizin sizden peşin alabilecektir. Marka bilinirliğimiz ile birlikte sizlerin fiziki dükkanlarından alışveriş yapmalarına imkan sağlanmaktadır.

E-Hediyeci Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR