Dürüm Sokaği

Dürüm Sokaği Konsepti̇ Ve Karliliği İle Hizli Bi̇r Şeki̇lde Tüm Türki̇yede Bayi̇li̇k Vermeye Başlamiştir Yatirimcilara Dükkan Bulma Desteği̇ İle Tüm Konuda Destekte Bulunan Kendi̇ İşi̇ni̇n Patronu Olmak..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Et restoranı bayilikleri
Kebap restoranı bayilikleri

DÜRÜM SOKAĞI Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* 150-300 BİN ARASI İŞLETMELER KURULABİLİYOR

DÜRÜM SOKAĞI Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DÜRÜM SOKAĞI Bayilik Şartları

Yatırımcı Kendi İşiniz Patronu Olması
Dükkanının Başında Durması
Temizlik Ve Hijene Önem Vermesi
Markaya Değer Katması
Esnaflık Kriterlerine Uygun Olması

DÜRÜM SOKAĞI Bayilik Açıklaması

Et işi maharet işidir. Ustalık işidir. Ehil olmak gerekir. Öyle her et kullanılmaz. Kullanılan et de ustalıkla işlenir. Ustalığın zirvesidir zırh Kıyma makinasındaki gibi ne koysanız kıyılmış hale gelmez Etin başta siniri ve kemikleri olmak üzere kebapta olmaması gereken tüm kısımları ayıklanır önce. Geriye saf kırmızı et kalır. Ardından etin yanına kebapta en çok yakışan, lezzetine lezzet katan kuyruk yağı eklenir. Ama ölçüsünde. Lezzet katacak kadar. Sonrasında etin lezzetini en iyi şekilde koruyarak parçalayan zırhı alır ustamız eline. Özenle, maharetle, ağzınıza layık kıvama getirir eti.

Baharatlar Yöresinden
Misafir ağırlar gibi hazırlarız yemeklerimizi. İsteriz ki misafirlerimizin sadece karnı doymasın. Her lokmada yüzünde güller açsın. Midesi bayram etsin. Zırh’ta hazırlanan et, baharat ile süslenecek ama nasıl? Anadolu’nun değişmez lezzeti baharatlarımızı her yörenin kendine has, geleneksel usüller ile hazırlanmış, lezzetinin kıvamı yerinde, katkısız baharatlardan, kendi yöresinden seçiyoruz. Dediğimiz gibi… Biz misafir ağırlıyoruz.

Mangalın Hası
Eti hazırlamak kadar pişirmek de bir mesele. Mangalda kullanılan her kömür kendi tadını katar ete. Bir de doğaya saygılı olmalı. Gelecek kuşakların emaneti olan dünyamızda, gerekli izin ve belgelerini almış üreticilerden, sadece ömrünü tamamlamış, ete en güzel lezzeti katan, en dengeli şekilde pişmesini sağlayan, yaklaşık 15 günlük uzun ve zahmetli bir üretim sürecinden geçen meşe ağaçlarından yapılma kömürleri kullanıyoruz.

Etlerimiz Danet firmasına aittir ve Gimdes Helal sertifikalı yerli besi ürünleridir

DÜRÜM SOKAĞI Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR