Düdanlıbey Çiğköfte

2003 Yılında Çiğ Köfte Sektörüne Seyyar Satıcılık Ile Başlayıp 2004 Yılında Kendi Imalathanesini Kuran Marka Bayilik Vererek Büyümeye Devam Ediyor.

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Çiğköfte Bayilik İlanları | Bayilik Veren Çiğ Köfte Üreticileri

Düdanlıbey Çiğköfte Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Düdanlıbey Çiğköfte Bayilik Şartları

Yeterli Mali Gücü Bulunmak
Merkezi Lokasyonlarda Bir Dükkan Bulmak
Marka Konseptine Uygun Dekorasyon Yapmak
Markanın Kalite Ve Hijyen Standartlarına Uymak

Düdanlıbey Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Düdanlı Bey Bayilik     

Düdanlı Bey çiğ köfte sektöründe faaliyet göstermeye başladıktan kısa süre sonra kendi imalathanesini kurmuş ve bayilik yolu ile hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırmış olmanın haklı gururunu yaşıyor. Düdanlı Bey markası olarak ürünlerimizin benzersiz lezzetinden, kalitemizden, hijyenden ve ekonomik fiyatlarımızdan asla taviz vermeden gıda sektöründe bayilik almak isteyen yeni girişimcilerimiz ile birlikte büyümeye devam etmeyi hedefliyoruz. Üretim tesislerimizde ve tüm şubelerimizde müşterilerimize en üst düzey hizmeti sunabilmek adına takım ruhu içerisinde çalışıyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri titizlikle değerlendiriyor ve her damak tadına uygun, güvenle satın alabilecekleri, lezzetli ve kaliteli gıdalar üretmeye öncelik veriyoruz.  

Düdanlı Bey Bayilik Şartları

Düdanlı Bey bayilik almak isteyen girişimcilerimize çok uygun maliyetler ile kendi işletmelerinin sahibi olabilme imkanını sunuyoruz. Kendi işini kurmak isteyen her ekonomik düzeydeki yatırımcıya imkan verebilmek adına dönemsel olarak bayilik kampanyaları düzenliyoruz. Bu kampanyalar esnasında bayilik maliyetlerimiz değişiklik gösterebildiğinden Düdanlı Bey bayilik almak isteyen girişimcilerimizin yatırım maliyetlerimiz ile ilgili güncel bilgileri almak için marka yetkililerimiz ile iletişime geçmelerini öneriyoruz. 

Düdanlı Bey bayilik almak isteyen girişimcilerimize çok fazla şart ve prosedür sunmuyoruz. Bununla birlikte bayilerimizin markamız standartlarına uygunluğu, hijyen koşullarını yerine getirmeleri, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış benimsemeleri ve tüm zamanlarını işlerinin başarısına ayırabilecek olmaları konusunda hassasiyet gösteriyoruz. 

Şu an İstanbul’da çok sayıda bayimiz bulunması nedeni ile önceliği diğer illerimize yönelik gelen bayilik taleplerine veriyoruz.  Düdanlı Bey bayilik alacak girişimcilerimizin işletmelerini insan trafiğinin yoğun olduğu, çevresinde okullar, iş merkezleri, dershaneler bulunan ve paket servis imlanı da bulunan merkezi noktalarda konumlandırmalarını talep ediyoruz. 

Düdanlı Bey Bayilik Avantajları

Düdanlı Bey bayilik alan girişimcilerimiz müşteri edinmek konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorlar. Marka merkezi olarak bayilerimizin yüksek kazanç elde etmelerini ve yatırım maliyetlerini kısa sürede geri kazanmalarını sağlamaya yönelik yönlendirmelerde bulunuyoruz. Sektörel deneyimlerimizi bayimize tamamen aktarıyor ve sektörel rekabet içerisinde kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlıyoruz. Bayilerimizin açılış organizasyonuna özel bir adet personel temin ediyor ve açılış organizasyon bedelinin % 50’sini marka olarak karşılıyoruz. Bayilerimize verdiğimiz kurulum paketinde yer alan tüm demirbaşlarımız 1.kalite olup fiyata dahil olarak temin ediliyor. Ayrıca bayilerimizin müşterilerine sundukları tüm ürünleri günlük olarak en taze şekilde kendilerine ulaştırıyoruz. Böylece taze, lezzetli ve kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatlar ile müşterilerine sunma imkanı bulan bayilerimizin müşteri kitlelerinin artmasına da katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Düdanlı Bey Bayilik Destekleri

Düdanlı Bey bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerinin başarısı için lokasyon seçiminin ne kadar önemli bir faktör olduğunun bilincinde bir marka olarak yer seçimi esnasında bayi adaylarımızı yönlendiriyoruz, merkezi konumda bir dükkan seçmeleri konusunda kendilerine destek oluyoruz. Bayilerimize ürün sevkiyatınız düzenli ve günlük olarak yapıyoruz. Bayilerimiz düzenli tedarik sistemimiz sayesinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmıyorlar. Düdanlı Bey bayilik alan girişimcilerimizin işletmelerini hem marka standartlarına uygunluklarının sağlanması hem de cirolarını artırmaya yönelik uygulamaların tespit edilebilmesi için düzenli olarak denetime tabi tutuyoruz. Bayilik alan girişimcilerimizin açılış kampanyalarını marka merkezi olarak yönlendiriyor ve Düdanlı Bey bayilik alan işletmelerimize açılışa özel hediye çiğ köfte gönderimi yapıyoruz. Ayrıca reklam ve tanıtım çalışmalarını da merkezi olarak yürütüyoruz.

Düdanlıbey Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR