Dr Pizza

Dr Pizza Bayilik Açıklaması

Dr Pizza Bayilik

Dr Pizza; büyüyen ve hızla gelişen hizmet sahası ve müşteri potansiyeline paralel olarak, "İyi olacak hastanın doktor ayağına gelir" sloganı eşliğinde zengin menü ve farklı lezzetleri bir araya getiren, müşteri memnuniyetini hedef olarak belirleyen, rakipler arasında en iyi hizmeti sunmayı amaç edinen, verimli ticaret olanağı ve zevkli çalışma alternatiflerini tek çatı altında toplayan %ıoo Türk menşeli bir firmadır.

Dr Pizza Bayilik Şartları

 Dr Pizza Bayilik ve Bayilik Şartları Dr Pizza 2007 yılında gelen talepler doğrultusunda franchise bayilikler vermeye başlamıştır. Dr Pizza ailesine katılmak isteyen yatırımcılara kaliteyi ve lezzeti uygun yatırım maliyetleri ile sunarak, karlı iş ortaklıkları elde etmek amacı ile gelen tüm ciddi teklifleri en ince detayına kadar değerlendirmekte ve uygun kriterler sağlandığında bayilikler verilmektedir. İlk olarak bayilik istenilen il ve mekan yerleşkesi, ardından uygun kriterlere sahip, ticari konuda başarılı yatırımcı adayları ve tabi son olarak Dr Pizza bayiliğini açabilecek yatırıma sahip olmalarını sayabiliriz. Yatırımcı adaylarının en az 6 personeli bulunan bir şubeyi yönetebilecek niteliklere sahip olması gerekmektedir. Personel yönetimi, karlılık analizleri, satış teknikleri, ürün bilgisi ve muhasebe gibi konuları kapsayan eğitim ile yeterlilik sağlayan yatırımcının, başarıya ulaşabilmek adına, takım çalışmasının gücüne inanması gerekmektedir. Sosyal ilişkiler konusunda girişken ve başarma hırsı yüksek yatırımcıla ile uygun platformlarda franchise bayilikler kurulabilmektedir.

Dr Pizza Bayilik Süreci

> Ön Görüşme > Uygunluk Onayı > Mağaza Konsept Seçimi > Projelendirme > Protokol > Uygulama > Kontrat & Mağaza Teslimi 

Dr Pizza Bayilik Hakkında : Dr Pizza 1996 yılında kurulmuştur. 16 Yıllık sektörel deneyimini geleceğe yatınm olarak gören firmamız, kurulduğu günden beri fastfood sektöründeki gelişmeleri yalandan takip ederek istikrarlı bir büyüme sağlamıştır. İlk açılan İşyerimizde belirlediğimiz hedefler doğrultusunda günden güne büyüyen Dr Pizza lezzetini, 2002 yılında açtığımız ilk şubemiz ile daha da ileriye taşıdık. Bugün Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde 10 şube ile faaliyet gösteren Dr Pizza, 3 yeni şube projesi ile büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ticari olarak mükemmelliyetçi bir politika ile yönetilen markamız; müşteri memnuniyeti ve değişmeyen lezzet kriterlerinden taviz vermeden, "iyi olacak hastanın Dr. ayağına gelir' sloganı ile sektörde hakettiği yeri almıştır. Bulunduğumuz coğrafi konumun artlannı kullanarak, doğal ürünlerle yakaladığımız kalite ve lezzeti, uygun fiyat ve geniş ürün yelpazesi ile harmanlayarak tüketiciye sunmaktayız. Sektörde değişik lezzetleri aynı menüde banndıran firmamız, pizza, tavuk ve tatlı konseptiyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Dr Pizza Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR