Dorco Tıraş Bıçakları

Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik Açıklaması

Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik

Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik ve Bayilik Şartları Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik Hakkında : DORCO TÜRKİYE HAKKINDA Dorco, Güney Kore menşeili, kökeni 1955 kadar uzanan bir firmadır. 55 yılı aşkın süredir jilet, mutfak bıçakları ve kırtasiye kesicileri olmak üzere çelik alanında 1200 ürün ve marka olarak hizmet vermektedir. Dorco Asya Kıtası’nın tıraş ürünleri pazar lideridir. 

Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik ve Bayilik Şartları 

Dorco ürünleri ABD dahil 97 ülkede satılmaktadır. Ve dünyadaki pazar payı büyümeye devam etmektedir. Dorcomüşterilerin uygun bir yaşam sürmeleri için yeni teknolojiler ve çevresel açıdan sürdürülebilir ürünler geliştirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Dorco 2015 yılında jilet ve tıraş bıçakları sektöründe küresel liderlerden biri olmayı hedeflemektedir. İçinde bulunduğumuz yıl itibari ile Mopes firması distribütörlüğünde Türkiye pazarına girmiştir. Tıraş bıçakları olarak markası “PACE” dir. Dünyanın ilk 6 bıçaklı tıraş sistemi yanı sıra, patentli açılı bıçak platformu da dahil olmak üzere, tüketicisine tıraş konforunu doruk noktasında yaşatmaktadır. 

Dorco tıraş bıçak sistemleri ve aksesuarları, yine dünyada ilk kez kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı, teknolojisi özel olarak geliştirilmiş ve üstün kalite ile üretilmiştir. En iyi tıraş deneyimini sizinle tanıştırmak için çalışıyoruz. Dünya çapında pek çok kadın ve erkeğin tercihi Dorco ile benzersiz deneyimi yaşamanız için sizi davet ediyoruz. Mopes, İstanbul – Türkiye merkezli, Dorco distribütörüdür. Mopes Kimya Enerji Lojistik Dış Ticaret A.Ş 2008 yılında kurulan Mopes Kimya Enerji Lojistik Dış Ticaret A.Ş 1 yılı aşkın bir süredir Dorco Tıraş Bıçakları’nın Türkiye Tek Dağıtıcısıdır. 

Firma ismi: Dorco Tıraş Bıçakları (Mopes)

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 22 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Yerel pazarlama konusunda yeterli ve tecrübeli olması gerekiyor. Her hangi bir yatırım maaliyeti bulunmamaktadır.

 

Dorco Tıraş Bıçakları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR