Doping Çiğköfte

Türkiye’nin Lider Çiğköftecisi Olmayı Hedefleyen Doping Çiğköfte Bayilik Başvurularını Kabul Ediyor.

Doping Çiğköfte Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doping Çiğköfte Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları

Hijyen Standartlarına Uyum Sağlayabilecek Olmak
İletişim Yönü Kuvvetli Olmak
Yeniliklere Açık Olmak
Yeterli Finansal Güce Sahip Olmak

Doping Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Doping Çiğköfte Bayilik

Gıda sektöründe uzun yıllara dayanan bir deneyimi bulunan markamız hem bayilerine hem sektörel gelişmeye verdiği önem sonucunda hızlı bir büyüme sergilemeye devam ediyor. Bayi odaklı, kazan / kazan sistemini benimseyen yapımız sayesinde gıda sektöründe bayilik almak isteyen girişimciler tarafından en çok tercih edilen bayilikler arasında yer alıyoruz. Sektördeki faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren önceliğimizi yüksek kalitede bir bayilik zincirinin oluşturulmasına ve müşteri portföylerimizin genişletilmesine veriyoruz. 

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları

Doping Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizden marka bedeli ya da ek bir ücret talep etmiyoruz. Bayilik almak isteyen girişimcilerimiz taleplerini markamıza ilettikten sonra değerlendirmeye alıyoruz. Lokasyon seçiminin işletmenin başarısı üzerindeki büyük etkisi dolayısı ile seçilen lokasyonu titizlikle değerlendiriyoruz. Uygunluk verilmesi durumunda en uygun maliyetlerle ve markamız konseptine göre açılacak işletmelerimizin dekorasyonlarını tamamlıyor ve faaliyet vermeye hazır şekilde bayilerimize teslim ediyoruz. Ya da bayilik alacak girişimcilerimizin imkanları doğrultusunda kendilerini yönlendiriyor ve iş yerinin açılışa hazır hale gelmesinde kendilerine yardımcı oluyoruz. Açılacak işletmelerimizin insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde konumlandırılmasını ve bayilerimizin işletmeleri arasında belirli bir mesafe bulunmasını istiyoruz. 

Doping Çiğköfte Bayilik Avantajları

Sertifikalı üretim tesislerimizde çiğköftemizi sağlık ve hijyen koşullarına uygunluklarını ön planda tutarak üretiyor, bayilerimize vakumlanmış olarak gönderiyoruz. Bayilik alan girişimcilerimize performansları ile orantılı olacak şekilde aylık ve yıllık ödüller veriyor, kendilerini hem maddi hem manevi olarak destekliyoruz. Doping Çiğköfte bayilik alan girişimciler tarafımıza marka bedeli ya da ek bir başka ücret ödememenin yanı sıra işletmelerinin açılışında belirli kriterlere göre 1000 – 5000 TL arası değere sahip ücretsiz destek paketi imkanımızdan da yararlanabiliyorlar. Bayilerimizin müşteri kitlelerini ve satışlarını genişletmek için düzenledikleri tanıtım ve reklam faaliyetleri esnasında da kendilerine destek sağlıyor, marka merkezi olarak da bayilerimizin kazançlarını artırmaya yönelik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Gıda sektörünün tanınan isimlerinden olan markamız kaliteli üretimi ile tüketicilerin güvenini kazanmakta olup bu durum bayilerimizin verimliliğinin artmasındaki etkenler arasında da yer alıyor.

Marka bilinirliğinin yanı sıra kaliteli, sağlıklı ve hijyen standartlarına uygun olarak hazırlanan ürünlerimizi uygun fiyatlara müşterilerimize sunmamızın da etkisi ile bayilik alan girişimcilerimiz kısa sürede kemik bir müşteri kitlesine sahip olabiliyor, yaptıkları yatırımın karşılığını karlılık oranları yüksek olan bu iş sayesinde kısa sürede geri kazanabiliyorlar. Ayrıca markamızın uzman kadrosu tarafından bayiliklerimiz üzerinde gerçekleştirilen düzenli denetimler işletmelerin verimliliğinin ve hizmet verilen müşteri kitlesinin artırılmasında etkili oluyor.

Doping Çiğköfte Bayilik Destekleri

Doping Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizin daha verimli ve kazançlı çalışabilmeleri için ihtiyaç duydukları tüm destekleri kendilerine sağlıyoruz. Doping Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimizi desteklemek adına, belirlenen aylık ciroya ulaşan bayilerimize aylık geri ödeme yapıyoruz. 

Doping Çiğköfte bayilik alan girişimcilerimiz bayilik sözleşmesinin imzalanmasından itibaren markamızın pek çok alanda sağladığı desteklerden yararlanma avantajını elde ediyorlar. Markamızın girişimcilerine verdiği kaliteli eğitim programlarının yanı sıra açılacak olan işletmeler için en doğru lokasyonun tespit edilmesi konusunda da girişimcilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışıyor, bu şekilde bayilerimize yaptıkları yatırımın kendilerine hızlı dönüşüm sağlaması konusunda da destek oluyoruz. Markamızdan bayilik alan girişimcilerimizin anahtar teslim seçeneğini tercih etmemeleri durumunda, işletmelerinin iç ve dış dekorasyonu ile satış ekipmanları konusunda uygun fiyatlı yönlendirmelerde bulunuyoruz. 

Siz de gıda sektörünün düşük yatırım maliyetleri ve yüksek karlılık oranları nedeni ile en çok tercih edilen bu alanında güçlü bir markanın ismi altında faaliyet göstermek isterseniz markamızın internet sitesindeki bayilik başvuru formumuzu doldurabilir ve güderek büyüyen ailemize katılarak karlı bir işletmenin sahibi olabilirsiniz.

 

 

Doping Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR