Dolphin Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Sektöründe Hep Ilklerle Anılmayı Amaçlayan Ve Bu Amaç Doğrultusunda Çalışan Dolphin Kuru Temizleme Hizmet Ağını Genişletmek Için Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Bayilik için yatırım bütçesi seçilen bayilik konsepti ve mağaza alanı doğrultusunda 140 - 500 bin TL arasında değişiklik gösterebilir. En net bilgi için firma yetkilileri ile iletişim kurulmalıdır.

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Marka İle İşbirliği İçerisinde çalışabilecek Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak
Müşteri Memnuniyeti Ve Kalite Odaklı Olmak

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Açıklaması

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik

Dolphin Kuru Temizleme kuru temizleme sektörü içinde hizmet standartlarının yükseltilmesini amaçlamaktadır. Kartlı sistem ile otomatik giysi alıp verme otomasyonunu Türkiye’ye getiren Dolphin Kuru Temizleme kuru temizleme sektöründe bayilik veren firmalararasında sektöre yapmış olduğu katkılar ile dikkat çekmektedir. Kuru temizleme sektöründeki en son gelişmeleri yakından izleyen Dolphin Kuru Temizleme son teknoloji makineleri eğitimli personeli ve üstün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst noktalara taşımayı hedeflemektedir.

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Şartları

Dolphin Kuru Temizleme bayilikverdiği girişimcilerde kuru temizleme sektöründe ya da ticarette bilgi ve deneyim sahibi olma koşulu aramamaktadır. Dolphin Kuru Temizleme bayilik almak isteyen girişimcinin mali şartları marka yetkilileri tarafından değerlendirilmekte ve taraflar arasında karşılıklı anlaşmaya varılması durumunda bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Dolphin Kuru Temizleme bayilik alacak girişimcinin talep ettiği bölge ile ilgili fizibilite çalışmaları Dolphin Kuru Temizleme tarafından yapılmakta, seçilen yerin marka standartlarına uygunluğu değerlendirilmektedir. Seçilen bölgede açılması planlanan mağazanın Dolphin Kuru Temizleme konseptlerinden hangisine uygun olduğu belirlenmekte ve açılması planlanan mağaza ile ilgili olarak yaklaşık ciro, gelir - gider gibi veriler hesaplanarak aylık yaklaşık net kazanç tespit edilmekte çalışılmaktadır. Yer uygun görüldüğü takdirde Dolphin Kuru Temizleme bayilik almak isteyen girişimciden ön ödeme alınarak mağazanın hazırlanması çalışmalarına başlanılmaktadır. 

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Avantajları

Dolphin Kuru Temizleme bayilik almak isteyen girişimcilerin beklentilerine ve bütçesine göre en uygun yatırım imkânlarını sunan Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimciler markanın yüksek hizmet kalitesi sayesinde büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Yatırım rakamının kısa sürede dönüşünün sağlanması avantajını yatırımcılarına sunan Dolphin Kuru Temizleme sürekli gelişen kuru temizleme sektöründe öncü teknolojiler kullanmakta ve bu sayede Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimciler gün geçtikçe genişleyen müşteri kitlesine ulaşılabilmektedir. 

Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilerin mağazalarının kurulum sürecindeki hazırlık, dekorasyon, alt yapı, personel eğitimi, reklam, makine ekipmanlarının yerleştirilmesi ve mağazanın açılışa hazır hale getirilmesi Dolphin Kuru Temizleme tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolphin Kuru Temizleme merkezinde yer alan merkezi kamera sistemi sayesinde hem mağaza güvenliği sağlanmakta hem de personelin çalışma düzeni denetlenip Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimciye raporlanmaktadır. Dolphin Kuru Temizleme merkezinde bulunan bilgi işlem departmanı tarafından kullanılan bilgisayar programı sayesinde bayilere mali raporlama, sarf malzemelerin takibi, personel giriş çıkış mesaisi gibi konularda hizmet verilmekte ve gerekli çözümler üretilmektedir. 

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Destekleri

Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilere işletmenin kurulması aşamasından başlayarak ortaya çıkabilecek olan müşteri, personel, güvenlik, pazarlama, teknik sorunlar, sarf malzemenin temini, kalite kontrol ve takibi gibi her konuda Dolphin Kuru Temizleme tarafından destek sağlanmaktadır.  Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde ihtiyaç duydukları sarf malzemelerin temini ve kendilerine ulaştırılması Dolphin Kuru Temizleme tarafından sağlanarak bayilere lojistik destek verilmektedir. Ayrıca mağazalarda yer alan makinelerin ve ekipmanların rutin bakımları Dolphin Kuru Temizleme uzman ekibi tarafından gerçekleştirilmekte ve arıza oluşması durumlarında da gerekli destek verilmektedir.

Dolphin Kuru Temizleme bayilik alan girişimcilerin işletmeleri açıldığında markanın kalite standartlarına uygun bir  işleyiş oturtulana kadar Dolphin Kuru Temizleme merkezinde görevli uzman bir personel yeni açılan mağazada bulundurulmaktadır. 

 

 

Dolphin Kuru Temizleme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR