Di̇nçer Çataltepe Su

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Su Bayiliği Veren Firmalar

DİNÇER ÇATALTEPE SU Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DİNÇER ÇATALTEPE SU Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA
ORTA KARADENİZ`in incisi SAMSUN da faaliyet gösteren şirketimiz 40 senelik bir özgeçmişe sahiptir. Bu zamana kadar bir çok alanda faaliyet göstermiş ve tecrübe sahibi olunmuştur. Firmamızda 150 ye yakın personel bulunmaktadır. OTOMOTİV-GIDA-İÇECEK VE TAŞIMACILIK SEKTÖRLERİNDE HALEN FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR.

DİNÇER GRUP  BÜNYESİNE YENİ SEKTÖRLER EKLEMEKTEN HİÇBİR ZAMAN ÇEKİNMEMİŞTİR. DALINDA HEP BAŞARILI İŞLER YAPIP DÜRÜSTLÜK YOLUNDAN AYRILMADIĞINI TÜM ULUSAL MESLEKTAŞLARINA DUYURMUŞTUR.

RECAİ DİNÇER
46 YILLIK MUHTARLIK YAPMIŞ HATİP MEHMET DİNÇER’İN OĞLU AİLENİN EN KÜÇÜK ÇOCUĞU OLARAK 18 MART 1936 YILINDA DÜNYAYA GELMİŞTİR. HENÜZ 3 YAŞINDA İKEN ANNESİNİ KAYBETMİŞTİR. 1938 SAMSUN KÜÇÜK YAŞTA ANNESİZ KALMIŞTIR BUNDAN DOLAYI ABLALARI ANNELİK YAPMIŞLARDIR. ŞUAN HAYATTA 1 ABLASI VAR. İLKOKULU ÜNYE ANAFARTALAR İLKOKULUNDA BAŞLADI OKUL ARKADAŞLARI ARASINDA ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER ÇIKMIŞTIR.ÖRNEK OLARAK ERDOĞAN CEBECİ. MAKAM SAHİBİ ARAKDAŞLARININ  YANINDA  TİCARETLE UĞRAŞTI .  BABASININ YANINDA ÇALIŞTIĞINDAN OKULU ZOR BİTİRDİ. BABASI YAŞLIYDI EVLENMESİNİ İSTEDİĞİ İÇİN 15 YAŞINDA EVLENDİ (1950)

                   ASKERE GİDENE  KADAR 3 ÇOCUK SAHİBİ OLMUŞTU NURDAN ORHAN AYŞE  GELDİKTEN SONRA EN KÜÇÜK OĞLU BURHAN DÜNYAYA GELD.İ DAHA SONRA ARTIK BAKKAL DÜKKANI ONU TATMİN ETMİYORDU AÇILMAK İSTİYORDU.ESKİ BİR TİCARİ ARAÇ ALDI SAMSUNDAN BAKKAL VE DİĞER İHTİYAÇLARI İÇİN TİCARET YAPMAYA BAŞLADI . YALNIZ ARAÇ ESKİ OLDUĞU İÇİN PEK KAZANÇ SAĞLAYAMADI. 1960 YILINDA ARKADAŞI  İLE ORTAK TAKSİTLİ ARAÇ ALDI. O GÜNKÜ ŞARTLAR NAKLİYE  İÇİN PEK İÇ AÇICI DEĞİLDİ.YÜKÜN KİLOSUNA 5 KRUŞ YAZIYORLARDI .SEBZE PİYASASINI ARAŞTIRMAYA BAŞLADI  VE ARKADAŞLARLA GÖRÜŞEREK ONLARA ÖNERİLERDE BULUNDU VE BÖYLECE SEBZE İŞİNE GİRDİ . MERSİN ADANA ERZİNCAN DÖRTYOL BUCAK GİBİ YERLERDEN DÖKME NARENCİYE ALIP PAZARALARA SATMAYA BAŞLADI . VE SATIŞLARI  BİR AN DA KATLANMAYA BAŞLADI. ARACIN  KALAN TAKSİTLERİ ÖDENEYENE  KADAR ORTAKLIĞI  DEVAM ETTİ. 7 YIL SÜRDÜ. SONUNDA TAKSİTLERİ ÖDEYİP ARACI ÜSTÜNE  ALMAK İSTİYORDU. BU ARADA BÜYÜK BİR KAZA GEÇRİDİ  ARAÇTA LİMON YÜKLÜYDÜ. BOYNUNDAN ALTI KOMPLE ARACIN ALTINDA KALMIŞTI KİMSE YANINA YAKLAŞMIYOR AĞLAYIP KAÇIYORLARDI SONUNDA ASKERİ BİR GRUP YARDIMINA YETİŞİP  KURTARDILAR 1 AY HAYDARPAŞA HASTANESİNDE KALDI DÖNDÜĞÜNDE ARACIN 3 TAKSİTİ DAHA DURUYORDUVE ARAÇ GARAJDAYDI. BABASI FINDIK BAHÇESİNİ SATIP ARACI YAPTIRMAK İSTEDİ. KARŞI ÇIKTI.  PETROLCÜ BİR ARKADAŞI BANKAYA GÖTÜRMEK İSTEDİ AMA KENDİSİ  BUGÜNE KADAR HİÇ  BİR BANKAYLA ÇALIŞMAMIŞTI  İŞ BANKASI İLE 30.000 TL  İÇİN ÖNGÖRÜŞME YAPTIK  DAHA SONRA SAMSUNA GELDİ LAZIM OLACAK PARÇALARIN LİSTESİNİ YAPTI PARÇACILAR ONA YARDIMCI OLDULAR PARASIZ  PARÇALARI ALIP ARABAYI YAPTIRABİLDİ CEBİNDEN PARA ÇIKMADAN ARACI FAAL DURUMA GETİREBİLDİ.  BUARADA BOŞ KALMADI  BİR KAHVEHANEYE ORTAK OLDU  5 ADET BİLARDO MASASI GETİRTTİ  İŞLER AÇILDI.DAHA SONRA ANADOLU HOLDİNG İLE ÇALIŞMAYA BAŞLADI .İLKÖNCE 1969 DA ERCİYES BİRACILIK (EFESPİLSEN) ORDU BAYİLİĞİNE BAŞLADI. DAHA SONRA COCO COLA  VE BUNUN GİBİ MEŞRUBAT ÜRÜNLERİNİ SATMAYA BAŞLADI  1979 YILINDA SAMSUN DAĞITIM İŞİNE TALİP OLDU. KEMAL ADINDAKİ BİR ARAKDAŞI  İLE 2 YIL SÜREN BİR ORTAKLIK YAŞADI  DAHA SONRA İŞİ TAMAMEN KENDİSİ YÖNETTİ ÜRÜN GRUBUNA ÜNYE ÇATALTEPE SUYU DİMES MEYVE SUYU  PEPSİ VE COCO COLAYI EKLEDİ  VE BUNLARI  3 YIL BİR ARADA SATARAK  PAZARA HAKİM OLDU.  SAMSUNA BÜYÜK HİZMETLER VERDİ  BU İŞLER DEVAM EDERKEN 1984 YILINDA BMC VE ISUZU BAYİLİĞİNİ KISA DÖNEMDE OLSA YAPTI.  1987 YILINDA OTOMOTİV SEKTÖRÜNE  RENAULT BAYİLİĞİ ALARAK DEVAM ETTİ. 1995  YILINDA JTI CAMEL TÜTÜN ÜRÜNLERİ BAYİLİĞİ ALDI  DAHA SONRA MARSA MİLKA CRAFT  HAYAT SU GİBİ ÇOĞU FİRMANIN BÖLGE BAYİSİ OLDU. BUNLARIN HEPSİ BİRARADA 2000 YILINA KADAR DEVAM ETTİ BUARADA GÜRCİSTAN AZERBEYCAN RUSYA YA GİDEREK PAZAR ARAŞTIRMASI YAPTI VE İHRACATA BAŞLADI  ORALARA EFES PİLSEN İHRAC ETMEYE BAŞLADI .SONRA İSE  BU DURUM KAFKASLAR  AZERBEYCAN UKRAYNA  YA KADAR UZANDI AYRICA BURALARDA COLA MEŞRUBAT ÜRÜN ÇEŞİTLERİ İÇİN PAZAR OLUŞTURDU.  BUGÜN İTİBARI İLE SADECE AZERBEYCAN İL ÇALIŞMAKTA . İHRAC ETTİĞİ ÜRÜNLER ARASINDA MDF SUNTALEM PROFİL GBİ AHŞAP GRUBU BULUNMAKTADIR.

ŞUAN İÇİN 1998 YILINDA BELEDİYEDEN ALMIŞ OLDUĞU ÜNYE ÇATALTEPE SU FABRİKASI VE TESİSİ İLE SAMSUN PEPSİ BÖLGE BAYİLİĞİ VE İHRACAT İŞİ.ORDU ÜNYEDE EFES VE PEPSİ BAYİLİĞİ DEVAM ETMEKTEDİR.  RECAİ DİNÇER  DİNÇERGRUP DAKİ TÜM FİRMALARIN YÖNETİM KURULU BAŞKANIDIR.

DİNÇER ÇATALTEPE SU Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR