1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Elektronik ve Teknoloji
  3. DİNAMİK HUKUK

DİNAMİK HUKUK

DİNAMİK HUKUK bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, DİNAMİK HUKUK bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Elektronik ve Teknoloji

HAKKIMIZDA

Dinamik Hukuk Yazılımlar hukuk sekteröne profesyonel teknoloji çözümleri üreten, bu alanda danışmanlık yapan öncü bir firmadır. Firmamız kurulduğu günden buyana en yeni teknolojileri hukuk sektörüne uygun hale getirip, abonelerine kullanılabilirlik ve erişilebilirlik açısından en son teknolojiyle hizmet vermektedir. 

Firma kurucuları ve çalışanları kendi alanlarında uzman ve donanımlı kişilerdir. Firma kurucuları 15 yılı aşkındır hukuk sektörüne hizmet vermiş, alanında tecrübeli uzmanlardır. Bu tecrübe sayesinde, Dinamik Hukuk Yazılımları, sektöre yeni bakış açıları kazandırmış öncü bir firmadır. 

Dinamik Hukuk Yazılımları'nın bu başarısının arkasında ar-ge çalışmalarına ve Dinamik Hukuk Yazılımları abonelerinin taleplerine verdiği önem vardır.  

Ekibimiz alanlarında uzman yazılımcılar, tecrübeli hukuk danışmanları ve problemlere akılcıl çözüm üreten teknik destek elemanlarından oluşmaktadır. Dinamik Hukuk Yazılımları çalışanları, global dünyanın gelişmelerinden haberdar olup, abonelerine en iyi şekilde bu gelişmeleri çözüm olarak sunmak için gerekli yabancı dil bilgisine sahiptirler. Dinamik Hukuk Yazılımları yazılım geliştirme uzmanları bu sebepten ötürü en az üç yabancı dile hakimdir. 

Dinamik Hukuk Yazılımları, hukuk sektöründe hep öncü bir firma olmuştur ve bu böyle devam edecektir. Türkiyede ilk defa taşınabilir hukuk ofisi teknolojisi Mobil Hukuk yazılımını geliştirmiş ve abonelerinin hizmetine sunmuştur. Bu teknoloji ile avukatlar verilerini ve çalışma ortamlarını sürekli yanlarında taşıyabilmektedirler. 

Dinamik Hukuk Yazılımları uzaktan destek teknolojisi ile Dinamik Hukuk Yazılımları abonelerinin karşılaştığı problemleri anında çözmektedir. Bu teknoloji sayesinde abonelerine gerekli eğitim bilgisayar başında zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Böylece abonelerimiz istedikleri zaman teknik ekibimizle irtibata geçip problemleri aşabilmektedirler.    Dinamik Hukuk Yazılımları veri yönetimini ve uyumluluğunu sağlayan senkronizasyon teknolojisini geliştirmiştir. Türkiyede İcra ve Dava takip yazılımlarında bir ilk daha Dinamik Hukuk Yazılımları'ndan gerçekleştirilmiştir: Veri Senkronizasyonu! Gelişmiş ilişkisel veritabanı yapısı ve akıllı kayıt işaretleme mantığı sayesinde 2 farklı veritabanı arasında kayıt senkronizasyonu yapabilme olanağı sağlanmıştır.. Bu senkronizasyon sadece tek yönlü değil, iki veritabanı arasında son senkronizasyon işleminden bu yana değişen, eklenen ve silinen tüm kayıtların takibini yaparak iki veritabanını birbirine eşitler. Bu yazılım sadece U3 destekli Mobil İcra ve bilgisayarınızda kayıtlı bulunan veritabanları arasında değil, aynı zamanda farklı bilgisayarlara kurulmuş ve farklı kayıtlar işlenerek güncellenen veritabanları eşitlemek için de kullanılabilir. 

Dinamik Hukuk Yazılımları Sektördeki bu başarılarının devamlılığı için çalışmaya devam etmektedir.

  1. Sektörel Yazılımlar

DİNAMİK HUKUK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

DİNAMİK HUKUK Şartlar & Koşullar

DİNAMİK HUKUK Fotoğraflar

Elektronik ve Teknoloji Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör