Devis'so Mühendislik

Devis'So Mühendislik Bayilik Açıklaması

Devis'So Mühendislik Bayilik

Devis'So Devis'So Mühendislik Gıda Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti. inşaat,yapı, klima, ısı pompası,bilişim,gıda sektörlerinde bayilikler veriyor.  2013 yılında İ.Selçuk DEVECİ Makina Mühendisi ve Soner PALAK Yük.Matematik Mühendisi tarafından kurulan genç şirketimiz kendi faaliyet alanlarında Devis'So markası ile kısa sürede en çok tercih edilen şirketler arasına girmiştir.Şirketimiz Mühendislik,Gıda , Bilişim ve Akademi olmak üzere tam 4 alanda faaliyet göstermektedir. Mühendislik alanında Enerji ,iklimlendirme ,merkezi klima sistemleri çözüm merkezi olarak hizmet veren şirketimiz kısa sürede markasının gücü ve verdiği müşteri memnuniyeti sayesinde rakiplerini geride bırakmış ,mekanik tesisat sektöründe tercih edilen bir organizasyon haline gelmiştir. Gıda alanında SPANA markasının yaratıcısı olmuştur.

Spana pembe düşün yeşil yaşa sloganı ile aklınızda kalan doğal bir lekedir. Spana dükkanı İstanbul Kadıköy'de faaliyet gösteren ve her ilin en meşhur ürünlerini satın alabileceğiniz Türkiye'nin alanındaki ilk ve tek şirketidir. Bilişimde Devis'So kurumsal kimlik tasarımı,logo tasarımı,web tasarımı, ileri düzey programlama, toplu sms servisi ve e-mail marketing alanlarında hizmet vermekte; uygulamış olduğu farklı bakış açısı ,dinamik ve yaratıcı düşünme kabiliyeti ile gerçek bir üretim atölyesi olarak çalışmaktadır. Devis'So Akademi kişisel gelişim koçluğu konusunda akredite olmuş ,hem mühendislik eğitimlerinde hem de kişisel gelişim konularında faaliyetlerini sürdüren ve bugün sektörde önemli şirketlere ve kişilere danışmanlık yapan DEV bir akademidir. 

Devis'So Enerji Yaratır ve Enerji Mühendisliği şirketidir. 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Devis'So İklimlendirme Teknolojileri Bayilik ve temsilcilikleri verilecektir.

 1. -Split Klimalar
 2. -Salon ,Kaset,Kanallı Ticari Klimalar
 3. -Multi Split Klimalar
 4. -VRF Merkezi Klima Sistemleri (Heat Pump,Heat Recovery,Su Soğutmalı,Tropikal)
 5. -Toprak –Su Kaynaklı Isı Pompaları
 6. -Hava-Su Kaynaklı Isı Pompaları
 7. -Toprak-Su Kayanaklı Isı Pompaları
 8. -Su kaynaklı Isı Pompaları
 9. -Açık Havuz Isı Pompası
 10. -Kapalı Havuz Isı Pompası
 11. -Büyük,Olimpik ve Açık-Kapalı Havuz Isı Pompası
 12. -Hava-Su Kaynaklı Havuz Isı Pompası
 13. -Fancoil
 14. -Yerden Isıtma ve Serinletme Sistemleri PEX-A PEX-B PE-RT
 15. -Led Aydınlatma Sistemleri
 16. -Elektrikli Yerden Isıtma , Kar ve Buz eritme Sistemleri

Detaylı bilgi almak için info@devisso.com adresine mail atabilir yada 0216 700 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

 • EĞİTİM DESTEĞİ
 • PAZARLAMA DESTEĞİ
 • REKLAM DESTEĞİ

 

Devis'So Mühendislik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR