Dermo Clinica

Dermo Clinica Bayilik Açıklaması

Dermo Clinica Bayilik

Dermo Clinica Bayilik ve Bayilik Şartları 

Dermo Clinica Bayilik Hakkında Açıklama : Nimue Skin Technology Nimue, aslen, eşsiz tedavi konseptleri ile cilt bakımında çığır açmış ASCENDİS HEALTH tarafından üretilmektedir. Ameliyat öncesi ve sonrası dermal prosedürlerdeki başarı, sonuçta Nimue Dermo-cosmeceutical Skin Treatment Range (Nimue Derma-kozmesötik Cilt Bakım Serisi)’nin kurulmasına öncülük etmiştir. 

Dermo Clinica Bayilik ve Bayilik Şartları 

Bugün Nimue Skin Technology, dünya çapında, öncü, yenilikçi bir marka olarak tanınmaktadır. Nimue Skin Technology, kendisini sürekli olarak ileri düzey cilt bakım ürünleri ve profesyonel bakımlar yaratmayı sağlayan, son teknoloji araştırmalara ve geliştirmelere adamıştır. İthalatını yaptığımız Nimue Skin Technology dermasötik cilt bakım ürünlerinin Türkiye'nin bazı bölgelerine Bölge Bayilikleri verilecektir. Bölge Bayiliği verilecek bölgeler; Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi, Adana Çukurova Bölgesi, Ege Bölgesi. 

Firma ismi: DERMO CLİNİCA 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Dermo Clinica Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 75,000-100,000 TL yatırım maliyeti, Vergi Levhasına ve Ticaret odasına bağlı olmak…

 

Dermo Clinica Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR