Dentavm

Biz Teknolojiyi Yakından Takip Eder Ve Geleceğin Ürünlerini Keşfederiz. Dentavm, Ürün Çeşitliliği Ve Üstün Kalitesiyle Pazarda Güçlü Bir Aktör Olarak Yerini Almıştır. Tüm Ürünlerimiz, Kalite Ve..

DENTAVM Bayilik Maliyeti

1 - 5.000 *
* Bütçe alacağınız ürün adedi ile eşdegerdir.

DENTAVM Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DENTAVM Bayilik Açıklaması

Dentavm

Biz teknolojiyi yakından takip eder ve geleceğin ürünlerini keşfederiz. Dentavm, ürün çeşitliliği ve üstün kalitesiyle pazarda güçlü bir aktör olarak yerini almıştır. Tüm ürünlerimiz, kalite ve estetik yaklaşımından ödün vermeden üretilmekte, yüksek teknoloji ve uzman kadromuz ile size özel çözümler sunmaktadır. Kaliteyi ve güvenliği esas alan anlayış ile sunduğumuz ürün yelpazemiz, dişçilik sektöründe teknolojik ürün kullanımının artmasına ve yenilikçi ürün pazarının gelişmesine katkıda bulunacaktır. Ürün yelpazemiz çok yakında hizmetinizde olacaktır.

Sağlıkla Gülümse Sağlıklı Yaşa

Plak ve ağız kokusuna (kötü nefes) karşı dişeti ve ağız mukozasının ekstra koruması için, bir nano biyofüzyon teknoloji bazlı, çok işlevli jel/diş macunu. NBF Dişeti Jeli devrim nitelikli Nano-Bio Füzyon teknolojisi kullanılarak yaratılmıştır. Dişeti, damak ve/veya oral mukozaya uygulandığında, NBF Dişeti Jeli hızla absorbe olur ve nano-bioaktif bir film ile muhafaza edilir. Nano emülsiyon, C vitamini ve E vitamininin doğal olarak oluşan antioksidan özelliklerini ve propolisin antimikrobiyal ve teskin edici özelliklerini taşır.

NBF Dişeti Jeli 

çığır açan, bilimsel olarak formüle edilmiş, biyoadeziv, çok işlevli, nanoemulsiyon içinde doğal antioksidan bir jeldir. Alanında önde gelen Kore Nano-Biyo Füzyon Teknolojisi ile üretilmiştir. Uygulandığında; ağız dokularında beslenme ve gençleşme sağlayan yatıştırıcı ve koruyucu bir film oluşturur. Güçlü antioksidan içeren nano-jel, bakterilere ek olarak dişeti inflamasyonuna katkıda bulunan etkenlerden olan serbest radikalleri azaltır. NBF Dişeti Jeli ağız sağlığınızı mükemmele ulaştırır. NBF Dişeti Jeli; kalıcı sonuçlar ve daha parlak ve sağlıklı bir gülüş için, antioksidanlar ve vitaminlerin devrim nitelikli, çok işlevli bir kombinasyonunu içerir. Siz dişlerinizi fırçalarken, dişeti sağlığını desteklemek üzere, aktif bileşenlerini sürekli olarak salan eşsiz Nano-Biyo Füzyon Teknolojisini sunar. NBF DİŞETİ JELİ, sağlıklı dişetlerini destekleyen polifenoller (biyoflavonoidler) ve antioksidanlardan zengindir. NBF DİŞETİ JELİ, yumuşak dokuları temizlemek için vitaminleri kullanırken daha sağlıklı bir tükrük sürekliliğini koruyarak ağzınızın içinde uzun- süreli taze bir tat bırakır.

 

DENTAVM Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR