1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Giyim & Aksesuar
  3. Defacto

Defacto

Defacto Bayilik Fırsatı.

Giyim & Aksesuar

Yüksek gelir getiren yatırımların başında giyim sektörünün geldiği biliniyor. Özellikle bayanların gerek modayı takip etme gerek şık olma arzusu giyim sektörünü en karlı iş alanlarından biri haline getiriyor. Bu alanda yatırım yapmak isteyen kişiler genellikle popüler ve marka bilinirliği yüksek olan firmaların bayiliklerini almayı tercih ediyor. Türkiye’deki 200 civarındaki mağazası ile ön plana çıkan ve sektörde belirli bir paya sahip olan Defacto pazarda en bilinen isimler arasında yer alıyor ve bayilik veren firmalar arasında sıklıkla tercih ediliyor.

Defacto bayilik fırsatları yatırımcıların tabiri caizse aklını başından alıyor. Çünkü bu marka sürekli gelişim ve değişim felsefesini çok başarılı bir şekilde yansıtıyor. Kurumsal kimliğini sürekli ileri götüren Defacto bayilik süreçlerini bir hayli sıkı tutuyor.

Defacto Bayilik Yatırım Bedeli Ne Kadar?
 

Defacto bayilik teminat ve Defacto franchise bedeli ile ilgili bilgiler Defacto bayilik forum aramalarında da yer alıyor. Markanın bayilik koşullarının sık sık değişiklik gösterdiği biliniyor. Bu nedenle en kesin ve güncel bilgileri alabilmek için Defacto bayilik iletişim numarası olarak 0850 222 27 15 numaralı müşteri hizmetleri numarası kullanılabiliyor.

Türkiye’nin en büyük giyim mağaza zincirleri arasında yer alan Defacto bayilik almak isteyen girişimciler için en avantajlı seçenekler arasında yer alıyor. Hızlı büyümesini kaliteli ve ekonomik ürünleri ile destekleyen marka yurt içindeki ve yurt dışındaki büyümesini sürdürebilmek için bayilik vermeye devam ediyor. Sektörün en fazla ve en etkin reklam veren markaları arasında yer alan Defacto sürekli büyüyen cirosuna bayilerini de ortak ederek karlı birer işletme haline gelmelerinde önemli bir rol oynuyor.

Defacto Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

Marka bayilik verdiği girişimcilerin gerekli yatırım sermayesine sahip ve sektörde deneyimli olmasını talep ediyor. Mağazaların açılması için alışveriş merkezleri ve insan yoğunluğunun fazla olduğu işlek caddeler tercih ediliyor. Cadde mağazalarının iki ya da daha fazla katlı olması gerekiyor. Alışveriş merkezleri dışında konumlanan mağazaların minimum 120 metrekare satış alanına sahip olmasına dikkat ediliyor.

Marka bayilik almak isteyen girişimciler için en uygun lokasyonun tespit edilmesini sağlıyor ve mağaza anahtar teslim olarak hazırlanıyor. Mağazada müşterilerin satışına sunulacak olan ürünler merkez tarafından gönderiliyor. Eksilen her ürün için markanın güçlü tedarik sisteminden yararlanılarak herhangi bir müşteri talebinin karşılanamaması riskinin önüne geçiliyor.

Defacto mağazalarında çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor ve her ürünün kar marjı farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ortalama %40 civarında bir kar marjı sağlandığı kabul ediliyor. Marka mağazalarında başka markalara ait ürünlerin satılmasına izin vermiyor. Bayilik verdiği girişimcilerin sektörel deneyime sahip olmasına büyük özen gösteren Defacto, bayileri için bölge koruması desteği de sunuyor. Ayrıca merkez tarafından yürütülen reklam kampanyaları ve düzenlenen indirimler sayesinde bayiler de ürünlerini daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırma ve karlılıklarını artırma avantajını elde ediyor. Ürün kalitesinin yüksek ve fiyatlarının ekonomik olmasının yanı sıra, her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesi sayesinde Defacto ürünleri giderek daha fazla tüketici tarafından tercih ediliyor.

Erkek, kadın, genç ve çocuk ürünleri sunan markanın ürünlerini kendi mağazalarında satmak isteyen girişimciler için Defacto’nun kurumsal ve toptan satışı da bulunuyor.

Tekstil sektöründe faaliyet göstermeye karar verdiyseniz siz de Defacto ile iletişime geçerek markanın güncel bayilik koşullarını öğrenebilir ve bu güçlü işbirliğine giden yoldaki ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

  1. Takı
  2. Kuyumcu
  3. İç Çamaşırı

Defacto Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Defacto Şartlar & Koşullar

  • Franchise zinciri ile hareket edebilme isteği
  • Yeterli mali güce sahip olmak
  • Kurumsal yapıya uyum sağlayabilmek
  • Markanın kalite ve hijyen standartları ile uyumlu olmak
  • İnsan yönetimi ve finansal yönetim deneyimine sahip olmak

Defacto Fotoğraflar

Giyim & Aksesuar Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör