Decorapan

Decorapan Bayilik Açıklaması

Decorapan Bayilik

 Decorapan Bayilik ve Bayilik ŞartlarıDecorapan Bayilik Hakkında : FİRMAMIZ UZUN YILLAR OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE DÜNYA FİRMALARI İÇİN TASARIM VE KALIPLAR İLE YEDEK PARÇA ÜRETİMİ GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. PVS VE PÖLİÜRETAN KONUSUNDAKİ DENEYİMİNİ VE TECRÜBESİNİ ŞİMDİDE DEKARASYON ÜRÜNLERİ İMALATINDA SÜRDÜRMEYE DEVAM ETTİRMEKTEDİR. 

Decorapan Bayilik ve Bayilik Şartları İÇ VE DIŞ CEPHE İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ DEKORATİF DUVAR PANELLERİNİ İMALATINA KISA BİR SÜRE İÇİNDE BAŞLAMIŞ VE BAYİLİK SİSTEMİ İLE GÜN VE GÜN GENİŞLEMİŞ BİR AİLE ŞİRKETİDİR. DECORAPAN AŞ TÜM TASARIMLARINI VE ÜRÜN KALIPLARINI KENDİ BÜNYESİNDE TASARIMCILARI VE KALIPÇILARI TARAFINDAN GELİŞTİRMEKTEDİR.

TEKNOLOJİ VE MODAYI TAKİP EDEN GENÇ BİR ARGE KADROSU İLE HER GÜN YENİ MODELLER VE YENİ ARAŞTIRMALAR İLE SEKTÖRÜN EN ÖNEMLİ LOKOMOTİF FİRMASI OLMAYA ADAYDIR. SİZLERDEN ALACAĞIMIZ DESTEK İLE BİRLİKTE BU KONUDA Kİ YATIRIM FAAİLYETLERİMİZİ DEVAM ETTİRECEĞİZ. 

Firma ismi: DECORAPAN AŞ.

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 50 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Decorapan Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: showroom için geçerli en az 2o m2 dekorasyon , tadilat işleri ve mimarlık ile ilgi iş yeri sahibi olmak ve showroo ürünleri için 50m2 ( 2000 tl) ürün satın almak.

 

Decorapan Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR