Dagi

Dagi Bayilik Açıklaması

Dagi Giyim iç giyim bayiliği vermektedir. 

Dagi iç giyim bayiliğini avm'lerde görmeniz mümkün. İç giyim koleksiyonlarında farklı ürünler bulunan Dagi Giyim ile ilgili tanıtım yazısı aşağıdadır. Ayrıca Dagi iç giyim bayiliği için iletişim bölümünde Ufuk Karahasanoğlu ile görüşmeniz gerekmektedir. 

Dagi Giyim Hakkında : Her şey 1983'te başladı. Dagi markası iç giyim sektöründeki ilk adımlarını attı. O adımlar, büyük ses getirdi. Dagi, karekteri, üretim kalite ve kapasitesi, tasarım anlayışı, pazarlama becerisi, kısaca tüm marka dinamikleriyle dönemim ilerisindeydi. Belki bu yüzden ilk 10 sene boyunca, yabancı marka olarak algılandı. Kendi sektöründe bile kökeniyle ilgili kafa karışıklığı vardı. Zamanla her şey netleşti ve herkes kabul etti. 2008'de 25. yılını kutlayan %100 tekstil firması Dagi, kadın erkek iç çamaşırı, pijama ve eşofman pazarında liderliğini tescil etti. İç Giyim Bayiliği Sene 2004. Dagi kuruluşundan sonraki en büyük değişim sürecini yaşadı. Yeni bir ortaklık daha fazla güç daha fazla yatırım demekti önce logo yenilendi ardından mağaza sayısı artmaya başladı, merkezi binaya geçildi. 8000 metre karelik kapalı alan üretimi de içine alacak şekilde tekrar yapılandı. Ürünlerde kullanılan hammaddeler değiştirildi. Dagi tüketici zihnindeki sağlam ve kaliteli kumaş algısını daha da pekiştirdi. 

Dagi : Ürünlerimiz Kendini Anlatır Özellikle 2004'teki değişimden sonra tüm ürün portföyü yeniden tasarlandı. Gereken herşey değişti,tüm koleksiyonlar yenilendi. Dagi,erkek ve kadınlar iç çamaşır,pijama,eşofman,çorap,mayo üretimi yapan bir firma konumuna geldi... Dagi rahatlık ve tasarım alanlarında öne çıktı, tüketicilerin tercih listesinde üst sıralardaki yerini sağlamıştır. Her ne kadar hazır giyim sektöründe iş yapsa da,butik üretim standartları sayesinde kaliteden ödün vermedi. Tüketicini beğenisiyle birlikte saygısını da kazandı. 

Her yerdeyiz, ama neredeyiz? Dagi ilk mağazasını 1989 yılında Şişli'de açtı. Alışveriş merkezi mağazacılığı Dagi için Akmerkez'de başladı. Marka zaman içinde yeni açılan merkezlerde de yeri aldı (bknz. menü/MAĞAZALAR). Yurt dışı pazarına da açılan Dagi , Azerbaycan, Fas, Irak, Kazakistan, Kıbrıs, Lübnan, Rusya, Suriye mağazalarının yanı sıra bir çok yeni ülke için de yatırım planları yapıyor. 

 

Dagi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR